Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar, prieš laiką atstatydinus administracijos direktorių, Savivaldybėje situacija pasikeistų į gera?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Gabių moksleivių sąrašai ilgėja

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Švietimas
  • 2006-06-09
Pirmąjį rajono meras Valerijonas Kubilius apdovanojo didžiausių laimėjimų pasiekusį „tiksliuką“ – Jurgio Pabrėžos gimnazijos abiturientą Karolį Uosį.

Jau šeštus metus rajono valdžia pagerbia gabiausius rajono moksleivius ir jų mokytojus. Šiemet Kretingos meno mokyklos salėje rajono meras Valerijonas Kubilius apdovanojo 211 gabiausių rajono moksleivių ir 59 jų mokytojus. Moksleiviams, priklausomai nuo jų rezultatų rajono ir zonos bei šalies renginiuose, buvo įteikta 50 – 150 Lt premijos ir Savivaldybės padėkos raštai. Moksleivius rengusiems mokytojams šiemet atiteko knygos ir padėkos.

Didžiausias apdovanotas kolektyvas, pasiekęs aukščiausių įvertinimų, yra Kretingos meno mokyklos šokių kolektyvas „Ratilėlis“, vadovaujamas Živilės Adomaitienės. Kolektyvui įteikta didžiausia pinigų suma – 1,5 tūkst. Lt. Vakar kolektyvo vadovė dar negalėjo pasakyti, kaip bus išleisti pinigai – tai bus sprendžiama susirinkus visiems.

Kaip sakė renginį vedusi rajono Švietimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Laimutė Dieliautaitė, aukščiausius įvertinimus šiemet pelnė Jurgio Pabrėžos gimnazijos abiturientas Karolis Uosis. Jis dalyvavo ir pelnė aukštus įvertinimus informacinių technologijų respublikiniame konkurse „Bebras“, respublikiniuose fizikos ir informatikos renginiuose, rajoninėje fizikos olimpiadoje.

Jeigu pirmojoje gabių moksleivių pagerbimo šventėje dalyvavo tik 37 moksleiviai, tai šiemet jie vos tilpo erdvioje salėje. Kaip pastebėjo rajono Švietimo skyriaus vedėja Dalia Martišauskienė, svarbiausia – pastebėti ir pagerbti kuo daugiau gabių moksleivių ir juos rengiančių mokytojų. Ir moksleiviai, ir mokytojai turi turėti stimulą tobulėti, augti, dalintis savo patirtimi ir laimėjimais. Neseniai pradėjusi vadovauti švietimo bendruomenei, D.Martišauskienė puoselėja planus peržiūrėti šventės nuostatus ir ieškoti galimybių rengti bent tris šventes, kuriose atskirai būtų pagerbti mokslo, meno ir sporto srityse didžiausių laimėjimų pasiekę moksleiviai ir jų mokytojai.

Sveikinimą šventės dalyviams atsiuntė Seimo narys Virginijus Domarkas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas