Pajūrio naujienos
Help
2021 Rugsėjis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną12°C debesuotumas 7 %
Naktį8°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar pritartumėt, kad nesiskiepiję ir susirgę koronavirusu už gydymą susimokėtų patys?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Tarptautiniame turnyre – trečia vieta

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2009-06-02

Kretingos sporto mokyklos merginų, gimusių 1995-1996 m., komanda, treniruojama Algimanto Pranaičio, sugrįžo iš tarptautinio turnyro, kuris įvyko Alytuje, per miesto dienos šventę.

Šiame turnyre kretingiškės užėmė III v., nors, kaip savo auklėtinių pasirodymą komentavo treneris, buvo galima iškovoti ir II vietą.

Kretingiškės 25:14 nugalėjo Ukrainos Rovno komandą, kitądien – 21:9 – Pasvalio rankininkes.

“Iškart po valandos mums buvo nurodyta žaisti su Alytaus-I komanda. Nebuvo net teorinių vilčių laimėti: žaidėme sporto rūmuose, visų išmatavimų salėje, tad merginoms paprasčiausiai neužteko fizinių jėgų, - kalbėjo treneris. – Rezultatu 10:12 pralaimėjome ir kitą dieną, kai žaidėme su Alytaus-II komanda, nors turėjome laimėti. Per šias varžybas mūsiškės tiesiog neįvertino varžovių, aikštėje labai trūko Karolinos Pauliutės, kuri gavo traumą ir negalėjo žaisti”.

A.Pranaitis taip pat pripažino, kad buvo sudėtinga pasirengti turnyrui: vykstant egzaminams trūko salių treniruotėms.

Trečią vietą turnyre užėmusi Kretingos rankininkių komanda į varžovių vartus pasiuntė 66 įvarčius, praleido 61. Daugiausia – 30 – įvarčių pelnė Kornelija Norvilaitė, kuri kartu su vartininke Giedre Kupšyte pelnė geriausių žaidėjų prizus.

Aistės Drakšutės “sąskaitoje” - 13 įvarčių, Evelinos Dževečkaitės – 9, Egitos Beržanskytės – 7.

“Labai seniai bebuvome išvykę į kitą Lietuvos pusę, tad buvo įdomu pamatyti, koks ten žaidžiančių komandų lygis. Be to, Alytuje pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su Ukrainos komanda, kurią būtinai pasikviesime į “Rados” taurės turnyrą”, - apie dalyvavimo turnyre naudą kalbėjo A.Pranaitis.

Be kita ko, jo treniruojama komanda turnyre tuo pačiu rengėsi būsimai išvykai: birželio 11 dieną kretingiškės išvyksta į rankinio turnyrą, kuris įvyks Švedijoje, Stokholme.

Treneris bei komanda tęsia tradiciją kiekvienais metais, pasibaigus sezonui, surengti išvyką į tolimesnę šalį, ir tai tampa tarsi atlygiu už visą sezoną. Kretingos rankininkės jau yra pabuvojusios Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Belgijoje, Estijoje, Latvijoje, Baltarusijoje. Tačiau turnyras Švedijoje – vienas gausiausių pasaulyje: jeigu Ispanijoje, Italijoje varžosi 200-220 komandų, tai į Stokholmo turnyrą jų susirenka per 600.

“Organizatoriai iš Švedijos sumoka už keltą, metro, ir atrakcionų parkai – taip pat nemokamai. Tai – didelė paspirtis komandoms, ir tai, manau, nulemia šio turnyro masiškumą”, - teigė A.Pranaitis. Jo žiniomis, šiais metais turnyre Stokholme varžysis ir 24 rankinio komandos iš Lietuvos.

Kretingiškės rankininkės savaitgalį dalyvavo ir festivalio “Sportas visiems” pliažo rankinio varžybose, kurios – taip pat dalis pasirengimo išvykai.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas