Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar, prieš laiką atstatydinus administracijos direktorių, Savivaldybėje situacija pasikeistų į gera?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Atsakomybės vengia slėpdamasis nuo teismo

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2006-06-06

Teismas paskelbė 25-erių metų kretingiškio Mindaugo Urbono paiešką. Iki tol jam skirtas namų areštas pakeistas suėmimu. Tokių veiksmų teismas ėmėsi po to, kai M.Urbonas, kuris turi būti teisiamas dėl eismo įvykio, kurio metu vienas žmogus žuvo, dar du buvo sužaloti, neatvyko į bylos nagrinėjimą, o policija namuose jo nerado.

Praėjusių metų spalį Baubliuose, priešais prekybos centro pastatą, kuriame yra įsikūręs ir Kretingos kultūros centro Baublių filialas, įvyko eismo įvykis, kurio metu buvo sužaloti trys vaikinai. Vienas jų, 16 metų Marius Vaičekauskas iš Dupulčių, mirė vežamas į ligoninę. Dvidešimt ketverių metų nausodiškis Darius Smilingis atsipirko smegenų sutrenkimu, maudžiančiu kūnu ir veido nubrozdinimais.

Dvidešimt trejų metų baubliškis Mindaugas Jonušas keturias paras išbuvo komoje. Dėl sužalotos kojos šiomis dienomis jam turi būti nustatytas nedarbingumo lygis, t.y. neįgalumas. Vaikinas tikisi, kad tai nebus visam likusiam gyvenimui. Nors nuo eismo įvykio praėjo septyni mėnesiai, M.Jonušas iki šiol tik iš dalies sulenkia koją, nejaučia pėdos.

Žuvusiojo M.Vaičekausko motina iš M.Urbono teismą prašo priteisti 55 tūkst. Lt neturtinę žalą ir dar 5 tūkst. Lt laidojimo išlaidas. Žuvęs berniukas buvo vienas iš šešių vaikų, augusių neturtingoje šeimoje. Nepilnametė jo sesuo tuo metu gyveno su M.Urbonu, kuriam pagimdė vaiką. Šiuo metu pora gyvena atskirai. Nepilnametės tvirtinimu, buvusio sugyventinio tėvai augina jųdviejų vaiką.

Pasak žuvusio berniuko motinos, nelaimės naktį M.Urbonas atvyko pas ją į namus ir atsiklaupęs pasakė, kad užmušė jos vaiką. Moters tvirtinimu, vėliau dukros sugyventinis neigė tai padaręs ir net siuntinėjęs jai piktas žinutes.

M.Jonušas prašo iš M.Urbono priteisti 30 tūkst. Lt neturtinę žalą ir 890 Lt gydymosi išlaidų. „Sodra“ taip pat prašo teismo iš eismo įvykio kaltininko priteisti 1,5 tūkst. Lt gydymo išlaidų.

Nors M.Urbonui buvo skirtas namų areštas, gegužę policija jį vėl sulaikė neblaivų už vairo, nors jis neturi vairuotojo pažymėjimo, o tuo metu privalėjo būti namuose.

Bylos nagrinėjimas atidėtas iki to laiko, kol bus surastas M.Urbonas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas