Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar, prieš laiką atstatydinus administracijos direktorių, Savivaldybėje situacija pasikeistų į gera?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Rajono Savivaldybės Taryba patvirtino mūsų rajono visuomenės sveikatos programas ir jų sąmatas. Tarp jų – ir dvi vaikų fizinio aktyvumo – pagrindinės žalingų įpročių prevencijos – programas ir jų sąmatas.

Projektą “Futbolo banga” vykdo rajono Savivaldybės Kūno kultūros ir sporto skyrius, ir šiame projekte dalyvauja Vydmantų, Rūdaičių, Darbėnų, Grūšlaukės, Jokūbavo, Baublių, Kartenos ir Kūlupėnų mokyklos. Projektas vykdomas jau kelerius metus. Jo vykdytojai pastebėjo, jog dalyvių skaičius kasmet didėja, “Futbolo bangoje” dalyvauja ir Kretingos miesto, ir kaimų jaunimas. Vykdant projektą “Futbolo banga”, išugdyti jaunimo lyderiai, kuriems pasisekė suburti neformalias jaunimo grupes į futbolo komandas.

“Futbolo banga” ne tik skatina moksleivius žaisti futbolą, bet ir formuoja supratimą apie sporto varžybų organizavimą bei sporto įtaką sveikatai, atitraukia vaikus nuo žalingų įpročių. Vaikai išmoksta turiningai praleisti laisvalaikį, projektas sudaro sąlygas jaunimo socializacijai.

Pagal parengtą programą rajono Sporto skyriaus rūpesčiu bus įsigyta trūkstamo inventoriaus futbolui žaisti. Jam įsigyti rajono Taryba numatė 1 tūkst. 400 litų.

Aktyviausiems “Futbolo bangos” dalyviams bus surengta išvyka į futbolo komandos “Atlantas” rungtynes.

Kamuolių tinkliniui žaisti bus įsigyta pagal kitą prevencijos programą “Tinklinis – Kretingos rajono savivaldybės mokiniams”. Inventoriui pirkti rajono Taryba numatė 1 tūkst. 600 litų.

Ši programa – tai sporto klubo “Žalgiris” tęstinė akcija, kuria siekiama ne tik populiarinti tinklinį mūsų rajone, bet ir užimti mokinius ištisus metus, taip pat ir per vasaros atostogas. Pirmajame projekto etape jo dalyviai suburiami salės varžybose, vėliau – atvirose tinklinio aikštelėse, kuriose vyksta paplūdimio tinklinio varžybos. Manoma, kad projekte dalyvaus per 200 rajono moksleivių, kurių amžius – 15-17 metų.

Tinklinio projekto dalyviai – sporto klubai “Žalgiris”, “Paupis”, “Vydmantai”, “Darba”, “Jokūbavas”, “Rūdaičiai”, “Kartena”, “Kūlupėnai”, “Kurmaičiai” ir Grūšlaukės pagrindinė mokykla. Projektą vykdo rajono Sporto skyrius.

“P.n.” informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas