Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar, prieš laiką atstatydinus administracijos direktorių, Savivaldybėje situacija pasikeistų į gera?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vienuolyne rengiami slaugos namai

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Parapijose
  • 2006-06-02
Šiaurinėje vienuolyno pastato dalyje, sovietmečiu buvusioje muzikos mokykloje, jau šių metų pabaigoje broliai pranciškonai ketina atidaryti slaugos namus senyvo amžiaus broliams ir kunigams bei svečių namus.

Kretingos pranciškonų vienuolyno šiaurinėje pastato dalyje (buvusioje muzikos mokykloje) vyksta remonto darbai: iki šių metų pabaigos čia ketinama įrengti senyvo amžiaus brolių ir kunigų slaugos bei svečių namus.

Kaip teigė Kretingos pranciškonų vienuolyno gvardijonas Juozapas Marija Žukauskas, uždarius Šv.Antano religijos studijų institutą, nebeliko kur apgyvendinti pas brolius atvykstančius svečius. Be to, broliai pranciškonai savo namuose nori sulaukti gyvenimo pabaigos, kai jiems tampa reikalinga slauga ir priežiūra.

„Pranciškonų provincijos vyresnybę priimti tokį sprendimą paakino ir situacija, kai vyriausias iš brolių – šviesaus atminimo Bronius Poškus – paskutinius gyvenimo metus buvo slaugomas Kartenos slaugos ligoninėje ir Padvarių pensionate. Kol esame jauni, tarsi ir nerūpi, kur sutiksime gyvenimo saulėlydį, tačiau senatvėje tai - labai svarbu“, - įsitikinęs gvardijonas.

Remontuojamoje vienuolyno dalyje bus įrengta dešimt vietų: šešios – slaugos namams, keturios – svečių namams.

Šiuo metu yra atkasti pamatai, - jie bus izoliuojami nuo drėgmės. Rengiamasi keisti langus bei stogo dangą. Slaugos ir svečių namų remonto darbai, J. M. Žukausko žodžiais, kainuos apie 400 tūkst. Lt. Darbai yra vykdomi už pranciškonų provincijos lėšas. Juos atlieka vienuolyno darbininkai bei samdytos bendrovės.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas