Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar, prieš laiką atstatydinus administracijos direktorių, Savivaldybėje situacija pasikeistų į gera?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vėl bando grįžti į postą

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2006-05-30

Buvęs „Kretingos komunalininko“ direktorius Bernardas Skersys vėl mėgina laimę teisme. Jis antrą kartą siekia įrodyti buvęs neteisėtai atleistas iš darbo ir bando susigrąžinti direktoriaus kėdę.

Šiandien teismas turi paskelbti sprendimą, ar atnaujins procesą.

B.Skersys ir jo gynėjas tikina, kad jį iš darbo atleido ne tas organas, kuris tai galėjo padaryti. Kadangi B.Skersys atleidimo metu nebebuvo bendrovės valdybos narys, tai jį iš darbo turėjusi atleisti valdyba, o ne Savivaldybės Taryba, kaip tai buvo padaryta. Į teismą, prašydamas atnaujinti procesą, B.Skersys kreipėsi dėl to, kad jis, kaip bendrovės valdybos narys, nebuvęs registruotas registre. B.Skersys pripažino, kad pats visa žinojo, bet kadangi tai nebuvo užregistruota, vėl kreipėsi į teismą.

Savivaldybė nesutinka, kad byla vėl būtų nagrinėjama. Savivaldybės teisininkas Algimantas Gedvilas teigė, kad B.Skersys žinojo esąs valdybos narys. Jis taip pat praleido terminą, per kurį galima kreiptis į teismą.

Dabartinis bendrovės direktorius Konstantinas Skierus priminė, kad už duomenų pateikimą Registrui buvo atsakingas pats B.Skersys, kaip bendrovės vadovas. Taigi nepateikęs Registrui duomenų jis dar kartą įrodęs, kad savo pareigas atliko netinkamai.

B.Skersys iš komunalinės tarnybos direktoriaus pareigų buvo atleistas 2000 m. birželį. Į buvusią darbo vietą jis bandė sugrįžti po penkerių metų, t.y. pernai, ir prisiteisti kompensaciją už šį laiką. B.Skersys iš darbo buvo atleistas po kontrolierių patikrinimo. Savivaldybės kontrolieriai nustatė, kad direktorius į studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete važinėjo įmonės transportu, į kurį pylė degalus, skirtus įmonės veiklai. Kontrolieriai nustatė, kad tokiu būdu B.Skersys įmonei padarė 3584 Lt nuostolį.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas