Pajūrio naujienos
Help
2021 Rugsėjis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną12°C debesuotumas 7 %
Naktį8°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar pritartumėt, kad nesiskiepiję ir susirgę koronavirusu už gydymą susimokėtų patys?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Seimo nario taurė iškeliavo į Klaipėdą

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2009-03-10

Praėjusį savaitgalį dvi dienas vykusio mergaičių (gimusių 1995-1996 m.) rankinio turnyro Seimo nario Vaidoto Bacevičiaus taurei laimėti nugalėtojomis tapo Klaipėdos rankininkės.

Kretingos rankininkių komanda su savo treneriu Algimantu Pranaičiu (pirmas iš dešinės), taurės steigėju Vaidotu Bacevičiumi ir komandos rėmėja Rada Matulevičiene (stovi kairėje), kurią merginos suskubo pasveikinti gimtadienio proga.

Aikštės šeimininkėms kretingiškėms iki tikrosios pergalės trūko nedaug: kadangi visos trys prizines vietas užėmusios komandos patyrė vienodai pergalių – po dvi, Kretingos rankininkėms, užėmusioms III v., iki II v. trūko vieno, iki I v. – dviejų įvarčių.

“Planavome būti pirmi. Turiu pripažinti, kad merginos neįvykdė to, ką buvome suplanavę”, - truputį su apmaudu kalbėjo Kretingos rankininkių treneris Algimantas Pranaitis.

Jo nuomone, pergalei koją pakišo pirmasis laimėjimas, kai 24:4 kretingiškės laimėjo prieš Pasvalio rankininkes, kurios, A.Pranaičio manymu, ateityje išaugs į stiprią komandą, su katra teks skaitytis.

“Laimėjusios mano auklėtinės tarsi perdegė, ir tai suveikė psichologiškai. Gal joms pasirodė, kad yra nenugalimos? – svarstė treneris. – Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gera: merginos neišleps, o trečioji vieta parodė, kad reikės daug ir sunkiai dirbti, kad tinkamai pasirengtume likusioms Lietuvos čempionato rungtynėms bei vasarą Švedijoje įvyksiančiam rankinio turnyrui”.

Kasmetinės išvykos į turnyrus užsienyje jau tampa Kretingos rankininkių tradicija, kuriama komandos trenerio, o iki vasaros dar reikės rajono garbę ginti Lietuvos čempionate.

Seimo nario V.Bacevičiaus taurės turnyro varžybų susitikimai Kretingos, Tauragės bei Pasvalio komandoms “padengė” Lietuvos čempionato susitikimus. Tokiu būdu taupomos sporto mokyklų lėšos, nes atskirai pasikviesti komandas į turnyrus šiais sunkmečio laikais darosi problematiška.

Kretingiškėms Lietuvos rankinio čempionate sekasi neblogai: jos jau sužaidė 10 varžybų, per kurias patyrė 5 pergales, ir užima tvirtas III v. turnyrinės lentelės pozicijas. Kretingiškes yra pralenkusios Šiaulių ir Panevėžio rankininkės.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas