Pajūrio naujienos
Help
2023 Birželis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar, norint įsidarbinti į valstybės tarnybą, vis dar reikia turėti pažinčių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Iš policijos suvestinių
  • 2006-05-16
KRETINGA

JAURYKLOS g.

Penktadienį dirbamoje žemėje rastas sprogmuo. Atvykę Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nustatė, kad tai Antrojo pasaulinio karo laikų rankinė granata. Sprogmuo sunaikintas vietoje.

MELIORATORIŲ ir J.JABLONSKIO g. sankryža.

Ketvirtadienį neblaivus (3,54 prom.) Klaipėdos rajono gyventojas, vairuodamas automobilį „Mitsubichi Lancer“, išvažiuodamas iš šalutinio kelio į pagrindinį, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio „VW Transporter“, kurį vairavo kretingiškis, ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu apgadinti abu automobiliai, žmonės nenukentėjo.

TIEKĖJŲ ir GELEŽINKELIO g. sankryža.

Šeštadienį neblaivus (3,18 prom.) Klaipėdos rajono gyventojas, vairuodamas automobilį „Audi 80“, važiuodamas šalutiniu keliu, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio „Chrysler Stratus“, vairuojamo kretingiškės. Eismo įvykio metu susižalojo „Audi 80“ vairuotojas. Jis gydomas ligoninėje.

SŪDĖNAI.

Sekmadienį žvyrkeliu važiuojantis nenustatytas asmuo, vairuodamas automobilį „Toyota Corola“ be valstybinių numerių, priklausantį Lazdininkų gyventojui, jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė, o iš įvykio vietos pasišalino. Eismo įvykio metu sužalotas 19 metų automobilio keleivis darbėniškis, kuris gydomas ligoninėje.

LAIVIAI.

Užregistruotas klubo „Mes tik” valdybos pirmininko pareiškimas, kad trečiadienį pastebėjo, jog atidarius langą įsibrauta į klubo patalpas. Pavogta: dvi dujinės viryklės, elektrinis vandens šildymo katilas, siuvimo mašina, metalinė kriauklė, du halogeniniai prožektoriai su judesio fiksatoriais. Dingo teritorijos prieigose buvę vartai ir ąžuolinė iškaba.

GRŪŠLAUKĖ.

Sekmadienį telšiškė pastebėjo, kad išdaužtas jos automobilio, stovėjusio prie kapinių, lango stiklas, sugadinta vairuotojo durelių spynelė ir iš automobilio pavogta rankinė, kurioje buvo asmeniniai daiktai, dokumentai, telefonas ir pinigai.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas