Pajūrio naujienos
Help
2024 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar pasigendate naujų rajono Savivaldybės projektų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Festivalį pradėjo mokyklos šeimininkai – jaunieji „daukantukai“.

“Tartum lengvas pienės pūkas” – taip buvo pavadintas Žemaitijos zonos moksleivių dainų ir šokių festivalis, įvykęs Simono Daukanto vidurinėje mokykloje.

Festivalio rengėjai – Simono Daukanto vidurinės mokyklos muzikos ir choreografijos mokytojai – jį skyrė Motinos dienai. Pedagogai Judita Leščiauskienė, Raimonda Joskaudaitė, Rimantas Žižys, Daiva Beivydienė ir Inga Kutelienė šventei ruošėsi kelis mėnesius.

Festivalyje dalyvavo meno kolektyvai iš keturiolikos ugdymo įstaigų: Kretingos rajono bei Skuodo P. Žadeikio gimnazijos. Dalyvių į šventę susirinko per tris šimtus. Kelias valandas mokyklos aktų salėje skambėjo dainos ir šokis keitė šokį. Kolektyvų programos žanrai – labai įvairūs: nuo liaudiškos iki šiuolaikinių. Kelias valandas trukusios šventės dalyviai jautė ir lengvą jaudulį, ir pakilią bendravimo nuotaiką.

Pasak vienos iš festivalio organizatorių, choreografijos mokytojos Juditos Leščiauskienės, Simono Daukanto mokyklos pedagogai sumanė, kad reikalinga puoselėti naują tradiciją: parodyti kitiems, ką sugeba jų mokyklos meno kolektyvai ir kartu pasidžiaugti kitų Žemaitijos meno kolektyvų sugebėjimais. „Šiemet iš į festivalį kviestų Žemaitijos ugdymo įstaigų atsiliepė tik skuodiškiai. Tačiau tikimės, kad festivalis taps tradiciniu ir vis daugiau kolektyvų pareikš norą jame dalyvauti“, - įsitikinusi J.Leščiauskienė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas