Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Medikai įteikė šešias nominacijas

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Sveikata
  • 2006-05-05
Rajono medikų bendruomenę sudaro arti 600 darbuotojų, kurių dauguma – moterys. Anot Kretingos ligoninės vadovo Viliaus Matulionio, medikes, nusivilkusias baltus chalatus ir pasipuošusias šventei, vos įmanoma beatpažinti.

Medikai nėra tik susirūpinę žmonės baltais chalatais, sugeriantys svetimą skausmą ir negales. Jiems nesvetimas humoro jausmas, gebėjimas lengvai pasišaipyti iš kolegų. Tai jie įrodė vieni kitiems Medikų dieną, kurią atšventė Žiemos sode, įteikę šmaikščias nominacijas.

Vieni kitais rūpinosi net konkurentai

Kartenos medikams teko artimiausių kaimynų nominacija. Kaip draugystės simbolį salantiškiai jiems padovanojo fakelą. „Šeimos medicinos centras“ iš šventės išsinešė šunį. Kretingos ligoninės medikai jį padovanojo, kaip patys įvardino, pirmiesiems rajono privatininkams, kuriems reikia šuns kaip sargo geram šeimininkui, kaip taupyklės turinčiam skaičiuoti pinigus. Kretingos šeimos kliniką kolegos iš Kretingos PSPC įvardino kaip kolektyvą, palikusį pėdas ne vienoje sveikatos priežiūros įstaigoje. Todėl jiems atiteko batas.

Salantai šiemet neteko seniai užmiršto ir nebenaudojamo automobilio. Todėl „Northway medicinos centras“, patikinęs, kad nesidžiaugia kaimynų nelaime, kaip tai įprasta lietuviams, įteikė ant spintos statomą ar kitur saugiai dedamą automobilį. Karteniškiai nutarė, kad Kretingos ligoninė niekaip negali apsieiti be dramblių stiprybės ir gelbėjimo rato, nes juos puola ne tik stambesni rinkos dalyviai iš Klaipėdos, bet ir sveikatos reforma.

Psichikos sveikatos centras (PSC) ėmėsi gelbėti „Northway medicinos centrą“, įsikūrusį ant nuolat iš krantų lipančios Akmenos. Burlaivis turi apsaugoti ne tik nuo potvynių, bet ir atplukdyti klientų. O patys PSC darbuotojai pelnė ištvermingiausiųjų nominaciją, nes ilgiausiai ištvėrė be nuolatinio vadovo. Taip nutarė Kretingos šeimos klinikos komanda ir padovanojo modernią žmogaus skulptūrą.

Kretingos PSPC į pasaulį paleido daug medikų, kurie įkūrė atskirus centrus. Todėl, „Šeimos medicinos centrui“ nusprendus, jiems buvo padovanota medaus puodynė. Taip išėjusios „bitės“ padėkojo motininiam aviliui.

Dirba nuo pamainos iki pamainos

“Džiaugiuosi, kad susirinko visi medikai. Retai kada jie gali kalbėtis ne apie darbą, - sakė Savivaldybės vyriausioji gydytoja Vanda Verbutienė. – Darbo monotonijoje randasi rutina, kuri spaudžia prie žemės. Tad žmogiškas bendravimas yra vertybė“.

Mediko kasdienybė nėra lengva. Jo išeiginės nėra savaitgaliais, jis dirba nuo pamainos iki pamainos. Todėl medikų šeimos, pasak V.Verbutienės, pelno didelę pagarbą už supratingumą.

„Pastebimos menkiausios jūsų klaidelės, jūs negalite parodyti savo neigiamų emocijų“, - sveikinimo kalboje pažymėjo rajono meras Valerijonas Kubilius, linkėdamas medikams kantrybės, ištvermės ir pasiaukojimo.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas