Pajūrio naujienos
Help
2021 Rugsėjis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną12°C debesuotumas 7 %
Naktį8°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar pritartumėt, kad nesiskiepiję ir susirgę koronavirusu už gydymą susimokėtų patys?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Lemborke, Lenkijoje, įvyko aštuntasis tradicinis bėgimas, kuriame dalyvavo 200 bėgikų iš įvairių šalių: Vokietijos, Kenijos, Lenkijos, Ukrainos, Ekvadoro bei kitų. Tarp jų varžėsi ir trys Kretingos bėgikai – broliai Aurimas ir Mindaugas Pazdrazdžiai bei Vilius Kuktorovas. Į Lenkiją mūsų lengvaatlečiai vyko kartu su savo treneriu Juozu Pelioniu, kuris į Lemborką – mūsų rajono Savivaldybės draugystės miestą partnerį – vyko ir kaip rajono tarybos narys.

Po starto Lemborko bėgime (iš kairės): Vilius Kuktorovas, Kenijos bėgikas Michael Karonei, užėmęs I v., Mindaugas ir Aurimas Pazdrazdžiai, Kenijos bėgikas Julius Lagat (II v.), treneris Juozas Pelionis ir olimpietė Rasa Drazdauskaitė.

J.Pelioniui bėgimo direktoriaus teko prašyti atskiro oficialaus leidimo Viliui Kuktorovui, kad jis, būdamas porą metų jaunesnis, galėtų startuoti šiame bėgime, mat, šiame sporto renginyje leidžiama dalyvauti nuo 16 metų amžiaus.

V.Kuktorovas atbėgo 97-as. Mindaugas Pazdrazdis 20 metų ir jaunesnių amžiaus grupėje buvo trečias, jo brolis Aurimas toje pačioje amžiaus grupėje užėmė I v. Absoliučioje įskaitoje Aurimas buvo tryliktas.

Visi lengvaatlečiai bėgo vienodą - 10 km – ilgio distanciją, kuri, J.Pelionio žodžiais, atmatuota buvo sąžiningai ir tiksliai.

“Treneris visada nori geresnių savo auklėtinių rezultatų, bet šiuo atveju vaikinai pasirodė visai neblogai. Svarbiausia, kad turėjo galimybę varžytis tarp tų, kurie dalyvauja aukščiausio rango pasaulinėse varžybose, - bėgikų pasirodymą įvertino J.Pelionis. – Be to, mums ši išvyka - tai labai gera pamoka, kaip reikia susiruošti tokiai kelionei, kaip susiorganizuoti sau gyvenimą svečioje šalyje. Sportininkams tokioje išvykoje ypač svarbu – maitinimas, už kurį buvome atsakingi patys”.

Mūsiškiams teko varžytis ne tik tarp ypač stiprių pasaulio bėgikų – teko galynėtis ir su karščiu: bėgimas vyko esant 30 laipsnių karščio.

Ypač smagu kretingiškiams buvo sutikti lietuvę bėgikę Rasą Drazdauskaitę, kuri Lemborke startavo po treniruočių stovyklos Kirgizijoje ir kuri moterų grupėje absoliučioje įskaitoje buvo pirma. “Lemborke “sirgome” už savo tautietę”, - sakė J.Pelionis.

Savo startus lietuvaitė tęs Pekine, bėgdama olimpinį maratoną.

Idėja vykti į bėgimą kilo, žinant, kad draugauja Kretingos ir Lemborko savivaldybės, be to, šiais metais Savivaldybė bėgikus įtraukė į oficialią delegaciją, kuri nebuvo gausi.

Mūsų bėgikus pasveikino bei priėmė ir Lemborko miesto meras.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas