Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Dėl vagystės bendrovėje užlaikyti pamainos darbuotojai

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2006-05-02

Praėjusią savaitę viena bendrovės „Akmena“ darbuotojų, besibaigiant pamainai, pastebėjo, kad dingo jos pinigai. Apie vagystę moteris pranešė bendrovę saugančios saugos tarnybos „Falc Security“ darbuotojams. Šie prie išėjimo pusvalandžiui sulaikė apie penkiasdešimt pamainos žmonių, tuo sukeldami jų pasipiktinimą.

„Visą pusvalandį, stovėdami prie vartų, jautėmės sulaikyti lyg vagys. Juolab, kad viena iš viršininkių, visiems girdint, garsiai pasišaipė: girdi, žinosit, kaip vogti. Mums buvo pranešta, kad laukiama atvykstant policijos. Policijai taip ir neatvykus, po pusvalandžio buvome išleisti iš teritorijos. Ar dėl asmeninės vagystės įmonėje galima žeminti visus darbuotojus?“, - piktindamasis pasakojo vienas bendrovės darbuotojų, kurio pavardė redakcijai žinoma.

Bendrovės „Akmena“ direktorius Ramūnas Marozas tvirtino, jog incidento metu jis buvo išvykęs. „Vienok, situacija man yra žinoma. Tarnybos „Falc Security“ darbuotojai turėjo teisę užlaikyti žmones įmonės teritorijoje, kol atvyks policija. Patikrinimą būtų atlikę policijos pareigūnai. Tačiau apvogtoji darbuotoja pati pranešė policijai, kad nesitiki, jog vagis stovėtų prie vartų su pavogta pinigine“,- sakė R.Marozas.

Direktoriaus žodžiais, ne jam spręsti, ar saugos tarnyba neviršijo įgaliojimų, užlaikydama pamainos žmones. „Kiekviena institucija dirba savo darbą. Bendrovės samdyta saugos tarnyba „Falc Security“ pagal sutartį saugo įmonės teritorijoje esantį turtą – tiek bendrovės, tiek darbuotojų. Už apsaugos darbuotojų veiksmus neatsakome ir nenurodome, kaip jie turi dirbti “, - tikino R.Marozas.

Pasak direktoriaus, kiekvienas įmonės darbuotojas yra supažindintas su darbo tvarkos taisyklėmis, kuriose teigiama, kad kilus įtarimams dėl panašių atvejų, galima patikrinti ir darbuotojų rankines.

„Falc Security“ atstovai įvykusį incidentą komentuoti atsisakė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas