Pajūrio naujienos
Help
2024 Birželis
Pi 3101724
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar domitės dabar pristatoma mero ir Tarybos 2023 m. ataskaita?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

„Pajūrio naujienų“ redakciją pasiekė Kretingos muziejuje apsilankiusio skaitytojo nuogąstavimas dėl Žiemos sode-oranžerijoje pro naują stiklinį stogą pralašėjusio vandens. „Ar muziejus dėl to turės bėdų – juk sodo konstrukcijos atnaujintos, tikrai turėtų nepraleisti lietaus vandens“, – klausė jis. Kretingos muziejaus direktorius Romandas Žiubrys paaiškino, kad po gausesnio lietaus, arba liūties, vanduo tikrai prasiveržė pro atnaujintą Žiemos sodo stiklinį kupolą. „Renovacijos darbai dar tebevyksta. Rangovai mato, kur stogas praleidžia vandenį, žymisi tas vietas, stebi, įsivertina, kur būtina patobulinti konstrukcijas. Tai – nuolatinis darbų procesas“, – R. Žiubrys patikino, kad ir baigus rekonstrukciją, rangovas suteikia 5 metų garantiją, o pralašėjęs vanduo didelių problemų nesukėlė.

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai, pasidžiaugę sutvarkyta I ir ypač II Kretingos dvaro tvenkinių aplinka, klausė, kada Kretingos muziejus „kibs“ ir į III tvenkinio aplinką. „Aplink pirmąjį ir antrąjį tvenkinį šienavome, aplinką tvarkėme pagal numatytą darbų planą, o, kadangi reikėjo padirbėti rimtesne technika, paslaugą pirkome, kadangi išpjauti krūmokšnius, sutvarkyti šabakštynus buvo ne mūsų jėgoms“, – paaiškino Kretingos muziejaus direktorius.

Kadangi trūksta lėšų, III tvenkinio, kuris yra arčiausiai Kretingos muziejaus, prieigos liko nesutvarkytos. „Matome, kad yra probleminių vietų ir labai norisi išpuoselėti šią tikrai gražią vietą. Planuosime darbus, žiūrėsime finansavimo“, – R. Žiubrys vylėsi, kad planai virs realybe.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas