Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

„Pajūrio naujienų“ redakciją pasiekė Kretingos muziejuje apsilankiusio skaitytojo nuogąstavimas dėl Žiemos sode-oranžerijoje pro naują stiklinį stogą pralašėjusio vandens. „Ar muziejus dėl to turės bėdų – juk sodo konstrukcijos atnaujintos, tikrai turėtų nepraleisti lietaus vandens“, – klausė jis. Kretingos muziejaus direktorius Romandas Žiubrys paaiškino, kad po gausesnio lietaus, arba liūties, vanduo tikrai prasiveržė pro atnaujintą Žiemos sodo stiklinį kupolą. „Renovacijos darbai dar tebevyksta. Rangovai mato, kur stogas praleidžia vandenį, žymisi tas vietas, stebi, įsivertina, kur būtina patobulinti konstrukcijas. Tai – nuolatinis darbų procesas“, – R. Žiubrys patikino, kad ir baigus rekonstrukciją, rangovas suteikia 5 metų garantiją, o pralašėjęs vanduo didelių problemų nesukėlė.

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai, pasidžiaugę sutvarkyta I ir ypač II Kretingos dvaro tvenkinių aplinka, klausė, kada Kretingos muziejus „kibs“ ir į III tvenkinio aplinką. „Aplink pirmąjį ir antrąjį tvenkinį šienavome, aplinką tvarkėme pagal numatytą darbų planą, o, kadangi reikėjo padirbėti rimtesne technika, paslaugą pirkome, kadangi išpjauti krūmokšnius, sutvarkyti šabakštynus buvo ne mūsų jėgoms“, – paaiškino Kretingos muziejaus direktorius.

Kadangi trūksta lėšų, III tvenkinio, kuris yra arčiausiai Kretingos muziejaus, prieigos liko nesutvarkytos. „Matome, kad yra probleminių vietų ir labai norisi išpuoselėti šią tikrai gražią vietą. Planuosime darbus, žiūrėsime finansavimo“, – R. Žiubrys vylėsi, kad planai virs realybe.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas