Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas
Kretingos sporto mokyklos krepšinio treneris Arimantas Mikaločius (antras iš kairės) patirties pasisėmė dirbdamas šalies U-16 rinktinės vyriausiojo trenerio asistentu.

Šiemet rugpjūtį Skopjė Šiaurės Makedonijoje įvyko jaunimo iki 16 metų Europos krepšinio čempionatas, kuriame kartu su Lietuvos U-16 rinktine kaip vyriausiojo trenerio asistentu dirbo Kretingos sporto mokyklos krepšinio treneris „Kretingos“ vyrų rinktinės vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius.

Jis pasidžiaugė, kad lietuvaičiai užėmė IV v., kas garantavo teisę startuoti Pasaulio jaunimo krepšinio U-17 čempionate, kuris kitąmet birželio 25–liepos 7 dienomis rengiamas Turkijoje. Treneris A. Mikaločius neslėpė, kad dalyvauti U-16 Europos krepšinio čempionate buvo įdomi patirtis ir tuo pačiu – smagus darbas su geriausiais Lietuvos žaidėjais. „Dirbdamas su jaunimu, gerais specialistais, patobulėjau kaip treneris“, – A. Mikaločius akcentavo, kad pasirengimas čempionatui prasidėjo liepos 1 d., jaunimas treniravosi Anykščiuose, Druskininkuose, dalyvavo turnyre Ispanijoje, Baltijos taurės turnyre Rygoje, kur užėmė I v., tačiau svarbiausios dvikovos laukė Šiaurės Makedonijoje, kur varžėsi 16-a geriausių Europos komandų ir tik 5 jų pelnė bilietą į kitų metų Pasaulio krepšinio čempionatą.

Lietuvos rinktinės U-16 trenerių štabas

Savo pogrupyje lietuvaičiai užėmė I v. ir aštuntfinalio rungtynėse susitiko su Turkijos komanda. Po sunkios dvikovos iškovojo pergalę ir pateko į ketvirtfinalį. „Žinojome, kad, jei pereisime šitą etapą, tai minimalų tikslą būsime pasiekę. Taigi po labai sunkios dvikovos 66:63 nugalėjome Serbijos ekipą ir patekome tarp 4 geriausių Europos komandų“, – A. Mikaločius komentavo, kad pusfinalio rungtynes lietuvaičiai pralaimėjo prieš Ispanijos krepšininkus, kovą dėl III v. – Prancūzijos rinktinei. „Priežastys paprastos: nuovargis, traumos, psichologiniai kryčiai, fizinio pasirengimo stoka“, – konstatavo jis.

Rinktinė, jos treneriai yra patenkinti pasiektu rezultatu ir rengsis kitais metais įvyksiančiam Pasaulio krepšinio čempionatui. „Manau, kad įgytą patirtį tikrai galėsiu pritaikyti ir treniruodamas vaikus čia, Kretingoje“, – sakė A. Mikaločius, patyręs ir savo kraštiečių, krepšinio klubo „Kretinga“ narių palaikymą.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas