Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas
Bendrovei „FlexBlow“ atstovaujantys agentai technologines žinias tobulino Kretingoje.

Svečiai išsamiai susipažino su įmonės patentuotomis inžinerinėmis inovacijomis.

Modernią įrangą PET pramonei gaminanti kretingiškių bendrovė „FlexBlow“ sukvietė visame pasaulyje dirbančius savo partnerius į tarptautinį sąskrydį, visą šią savaitę vykstantį Kretingoje.

Kretingiškių kuriamų technologinių ir inžinerinių inovacijų žinias šiemet gilino Meksikoje, Singapūre, Saudo Arabijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), Turkijoje įmonei atstovaujantys agentai. Vytauto gatvėje jau beveik 30 metų veikiančioje „FlexBlow“ gamykloje užsienio svečiai gilino technologines žinias apie čia vystomas PET tarą gaminančias mašinas, PET ruošinius, išsamiai susipažino su įmonės patentuotomis inžinerinėmis inovacijomis ir kūrė pardavimų strategijas.

„Per pastaruosius metus „FlexBlow“ tarptautinį pardavimų partnerių tinklą išplėtojome kone dvigubai. Šiuo metu Kretingos įmonei atstovauja apie 30 plastikų rinkose milžinišką patirtį ir potencialą turinčių partnerių“, – sakė Gintautas Maksvytis, „FlexBlow“ verslo plėtros direktorius, užsienio partnerius į Lietuvą sukvietęs jau antrus metus iš eilės.

Pasak jo, pirmą kartą Lietuvoje lankęsi svečiai iš užsienio sužavėti tiek Kretinga ir pajūrio regionu, tiek „FlexBlow“ inžinierių ir gamybos komandų gebėjimais.

„FlexBlow“ savo gaminamą lanksčiausią pasaulyje PET taros formavimo įrangą eksportuoja visame pasaulyje – nuo Australijos iki JAV – ir nuolat ieško naujų galimybių didinti įmonės pardavimus naujose rinkose.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas