Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas
Kretingos futbolo akademijos „Minija“ komanda su turnyro organizatoriais ir vaikų atėjusiais palaikyti tėvais

Kretingos futbolo akademijos „Minija“ ugdytiniai po vasaros atostogų vėl išbandė stadionus, kamuolių smūgius ir prisiminė žaidimo teikiamą malonumą – vienas po kito rengiami turnyrai, kuriuose dalyvauja visų amžiaus grupių auklėtiniai.

Kretingos dirbtinės dangos aikštėje įvyko futbolo akademijos „Minija“ suorganizuotas berniukų U-9 (gimusių 2015 m.) turnyras, kuriame savo sugebėjimus demonstravo jaunieji futbolininkai iš Liepojos, Klaipėdos futbolo mokyklos, Mažeikių „Atmosferos“, Plungės „Babrungo“ ir, žinoma, futbolo akademijos „Minija“ auklėtiniai, treniruojami Dangirdo Žilinsko. Komandos už dalyvavimą turnyre ir pademonstruotą žaidimą buvo apdovanotos atminimo medaliais, asmeniniais prizais „Minijos“ akademijos komandose paskatinti: Emilis Meškauskas, Adas Vaniuchinas, Aleksandras Česnakas ir Deilanas Strakšys.

Futbolo akademijos „Minija“ berniukų, gim. 2012 m. ir 2011 m., komandos, treniruojamos Gedimino Petrausko ir Edgaro Drąsučio, dalyvavo trijų dienų trukmės tarptautiniame turnyre „Dobrecova cup“ Liepojoje Latvijoje. Kretingiškiai sužaidė po 8 rungtynes prieš pajėgias Latvijos, Lietuvos ir Estijos komandas. „Tai – aukšto lygio turnyras, į kurį progos nuvažiuoti turi įvairaus amžiaus futbolininkai, kuriems turnyras suteikia galimybę pasitikrinti jėgas su pačiomis geriausiomis Baltijos šalių komandomis“, – M. Viluckas teigė, kad ši jaunųjų minijiečių išvyka – tai įžanga į netrukus startuosiančias Lietuvos vaikų futbolo pirmenybes, o turnyrai vaikus po atostogų sugrąžina į treniruočių kasdienybę.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas