Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

„Minijos“ ir „Neptūno“ derbis – 2:0

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2023-08-18

Stebint beveik 600 žiūrovų Kretingos miesto stadione Lietuvos futbolo federacijos I lygoje rungtyniaujanti Thiago Bomfim Oliveira da Silva treniruojama Kretingos „Minija“ 2:0 nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“, kurį treniruoja mūsų kraštietis Valdas Trakys. Įvarčius į neptūniečių vartus pasiuntė Deividas Pipiras ir Valdas Jašmontas.

„Kretingos stadionas seniai bematė tokią žiūrovų gausą. Susidomėjimas futbolu kyla – futbolo šventė pagaliau sugrįžo į Kretingą“, – teigė vyriausiojo trenerio asistentas Martynas Viluckas, kurio pastebėjimu, minijiečiai sužaidė taip, kad varžovams prie mūsų vartų neleido sukurti nė vieno pavojingo momento.

Derbis su Klaipėdos „Neptūnu“ dar sykį šį sezoną parodė, kad „Minija“ – savo veidą, savo žaidimo braižą turinti komanda. „Esame tai, kuo ir siekėme būti – kovinga, greita sprendimuose komanda, stiprus legionierių ir jaunų vietinių žaidėjų lydinys“, – tvirtino M. Viluckas, o vyriausiasis treneris Thiago pasidžiaugė, kad tai, kas vyksta per treniruotes, vyksta ir per rungtynes: futbolininkai moka spausti varžovą, rengti greitas atakas ir jas sėkmingai užbaigti.

Trenerių pastebėjimu, natūralu, kad daug kam kyla klausimų, o kokius gi tikslus šiuo metu sau kelia „Minija“, kuri po 18 žaistų rungtynių su 8 pergalėmis, 6 lygiosiomis, 4 pralaimėjimais, įmušusi 25 įvarčius ir 20 praleidusi, su 30 taškų tarp 16-os komandų užima V turnyrinės lentelės poziciją.

„Niekas nepasikeitė – mūsų tikslas toks pat, kokį deklaravome ir sezono pradžioje: kiekvienos rungtynės yra svarbios ir per kiekvienas jų siekiame to paties maksimalaus rezultato – laimėti. O ką pasieksime, kaip pavyks, paaiškės sezonui pasibaigus“, – kalbėjo vyriausiasis treneris Thiago Bomfim Oliveira da Silva.

„Minija“: vartininkas Amir’as Ahalarov’as, Tokiya Hirosawa, Robertas Rimutis, Mantas Gedutis, Deividas Pipiras, Takuya Fushimi, Hiroshi Miyazawa, Valdas Jašmontas, Ernestas Mockus, Vilius Kazlauskas, Deividas Šiuša. Po keitimo: Lukas Gujis, Germanas Vaniuchinas, Dominykas Jakočiūnas, Wilson Conceicao. Savaitgalį „Minija“ susitiks su XVI v. esančia „Jonava“ ir aikštėje dar kartą sieks įrodyti, kad nėra nesvarbių rungtynių.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas