Pajūrio naujienos
Help
2023 Birželis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar žinote, kad Kretinga senesnė už Vilnių ir Kauną?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Komandos vadovas Rimantas Macius džiaugėsi pagrindiniu apdovanojimu – I v. turnyro taure.

Kretingos „Minijos“ veteranai dalyvavo pirmąkart Gargžduose įvykusiame tarptautiniame futbolo turnyre Kęstučio Nazarovo prizams laimėti.

Be kretingiškių, veteranų 35+ turnyre dalyvavo šeimininkų komanda „AMK „Gargždai“, jų bičiuliai iš Belgijos „KVund OS BEERST“ komanda ir Tauragės „Tauras“.

Anot Kretingos veteranų komandos vadovo Rimanto Maciaus, kretingiškiams šiame turnyre sekėsi puikiai – jie iškovojo I vietą ir pagrindinę taurę. Šią poziciją kretingiškiams lėmė sėkmingai sužaistos rungtynės, per kurias jie 3:2 nugalėjo turnyro šeimininkus Gargždų futbolininkus (įvarčius mušė Mindaugas Alksnys, Andrius Pucas, Andrius Piekus), 2:1 – Tauragės „Taurą“ (Audrius Tolis, Darius Grigaitis) ir 6:0 sutriuškino belgus (Andrius Pucas – 2, Juozas Serepinas, Audrius Tolis, Mindaugas Alksnys – po 1). „O vieną įvartį belgai pasiuntė į savo vartus, taip tik sustiprindami gerą mūsų rezultatą“, – rungtynes komentavo R. Macius, neslėpdamas, kad ne tik vyrai žaidė patikimai, kovingai, bet ir vartininkas Raimondas Alseika ypač gerai gynė Kretingos „Minijos“ vartus.

Kretingos „Minijos“ veteranai, tapę tarptautinio futbolo turnyro nugalėtojais.

Komandos vadovas R. Macius pasidžiaugė, kad Kretingos veteranai yra kviečiami į turnyrus, sporto renginius, kurių tikslas – skatinti futbolo veteranų bičiulystę, bendrystę, kas ypač svarbu tiems futbolininkams, kurie dar nenori palikti aikštės, kurie dar turi ūpo save išbandyti vienokio ar kitokio lygio varžybose.

„Tuo pačiu pasitikrinome ir savo jėgas – mat ketiname startuoti Žemaitijos zonos veteranų pirmenybėse, kur žaisime „11x11“, vadinasi, mums reikės gausesnės komandos – tarptautiniame turnyre žaidėme „8x8“, tad išsivertėme su mažiau futbolininkų“, – R. Maciaus pastebėjimu, ir veteranų komandai reikėtų „jaunimo“ – sportinę karjerą baigusių žaidėjų, tačiau juos į klubą prikviesti nėra lengva.

Viešėdami kitų rengiamuose turnyruose kretingiškiai dažnai pasvarsto, kad ir Kretingoje visai pritiktų tam tikra proga surengtas veteranų futbolo turnyras. „Turime ir buvusių gerų „Minijos“ žaidėjų, trenerių, kurių vardu galėtume pavadinti turnyrą, galų gale – galėtume pasivaržyti ir dėl rajono mero taurės“, – vylėsi R. Macius, kalbėdamas, kad šios iniciatyvos jis stengsis nepaleisti.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas