Pajūrio naujienos
Help
2023 Birželis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar, norint įsidarbinti į valstybės tarnybą, vis dar reikia turėti pažinčių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Futbolo akademijos „Minija“ mergaičių futbolo komanda, treniruojama Martyno Vilucko, po Lietuvos mergaičių U-13 futbolo čempionato turo Kaune.

Kelios kretingiškės futbolininkės atstovauja komandai „Jakai-FA „Minija“, tarp jų – ir 7 Nr. pažymėtais marškinėliais rungtyniaujanti Radvilė Paulikaitė.

Futbolo akademijos „Minija“ mergaičių futbolo komanda, treniruojama Martyno Vilucko, tęsia savo pasirodymą Lietuvos mergaičių U-13 futbolo čempionate, kuris vyksta turais. Jau sužaidusios turus Kaune ir Plungėje, minijietės rengiasi turui Klaipėdoje, kur susitiks su Pasvalio ir Joniškio bendraamžėmis.

„Tikslo pasiekti maksimalaus rezultato mergaitėms nekeliu – komanda visiškai jauna, treniruojamės dar tik metus, tad mūsų tikslas – tobulėti, kaupti žaidybinę patirtį ir, žinoma, stengtis kuo geriau žaisti per kiekvienas rungtynes“, – paaiškino mergaičių treneris.

Jo pastebėjimu, tai daryti sekasi: „Geras pavyzdys – paskutinysis turas Kaune, kur žaidėme prieš Jonavos ir Kauno „Žalgirio“ mergaites. Jeigu I ratą jos laimėjo triuškinančiai, tai dabar, norėdamos mus nugalėti, turėjo pasistengti – varžovėms jau įvarėme baimės, o mūsų pergalės – ateityje. Jų bandysime siekti ir per turo Klaipėdoje rungtynes prieš Pasvalio ir Joniškio futbolininkes.“

Vyresnės futbolo akademijos „Minija“ auklėtinės, kartu su klaipėdietėmis suvienytos į komandą „Jakai-FA „Minija“, rungtyniauja Klaipėdos regioninėje moterų futbolo lygoje, žengia pirmuosius žingsnius į moterų futbolą ir savo žaidimu jau parodė, kad gali tai daryti.

Gegužės 28 dieną pirmą kartą mūsų krašto futbolo istorijoje Kretingoje, dirbtinės dangos stadione, įvyks Klaipėdos regioninės moterų futbolo lygos kovos, kuriose, be komandos „Jakai-FA „Minija“, dalyvaus Rietavo, Plungės ir Klaipėdos „Kario“ futbolininkės.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas