2024 Liepa
Tr310172431

Ar kandidatams į valstybių prezidentus turėtų būti taikomas maksimalaus amžiaus cenzas?

Karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai po gausiausių sezono varžybų

Kėdainių arenoje buvo surengtas Lietuvos vaikų kiokušin karatė čempionatas. Tai – vienas svarbiausių karatė sezono įvykių tiek klubams, tiek sportininkams, nes per čempionatą yra atrenkami stipriausi mūsų šalies sportininkai nuo 10 iki 14 metų. Lietuvos vaikų čempionate kumite (kovų) rungtyse pergalių siekė per 600 sportininkų iš 40 Lietuvos karatė klubų. Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ klubo sportininkai iškovojo 16 medalių: 5 aukso, 2 sidabro ir 9 bronzos.

U-10 grupėje svorio kategorijoje iki 35 kg aukso medaliu pasipuošė ir čempione tapo Kotryna Valančiūtė. U-11 grupėje svorio kategorijoje iki 45 kg čempionu tapo ir aukso medalį laimėjo Justas Martinkus, o toje pačioje amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 50 kg čempiono titulą ir auksą iškovojo karateka Justas Samulionis. U-12 grupėje svorio kategorijoje per 55 kg čempione tapo Kotryna Kasnauskytė. U-13 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 50 kg aukso medalį pergalingai iškovojo Karolis Šlima.

Vicečempionais tapo dvi karatė mokyklos sportininkės Kamilė Einikytė (U-11, svorio kateg. iki 35 kg) ir Kamilė Einikytė (U-13, svorio kateg. iki 50 kg). Abi sportininkės iškovojo sidabro medalius.

Bronzos medalius iškovojo: Augustas Skirbutas, Dangė Gruzdytė, Dominykas Šopaga, Emilija Gerasimenko, Julius Bruzdeilinas, Karina Samulionytė, Leonas Alčauskas, Neda Galdikaitė, Paulius Kaunas.

Šiose varžybose savo jėgas taip pat išbandė: Astijus Leščiauskas, Domantas Narvilas, Domas Venckus, Ignas Kazakevičius, Juozas Jonkus, Justas Jonušas, Lėja Lubytė, Markas Budrys, Matas Valančius, Nojus Gaučius, Saulius Arlickas, Tautvydas Letukas, Ugnė Paulauskaitė, Viktorija Lubytė, Alexander Dewberry.

Karatė kiokušin klubo „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius, mokyklos treneriai Aivaras Baltmiškis, Erika Rukšėnaitė, Dovydas Martišius ir Žygimantas Šniaukas pasidžiaugė gerais auklėtinių rezultatais ir kiekvienu mokyklos sportininku, dalyvavusiu šiame čempionate.

Svarbus karatė sporto renginys – „Baltic fighting camp“, arba kiokušin karatė kovinė dviejų dienų stovykla / seminaras, kuris savaitgalį buvo surengtas Palangoje ir į kurį susirinko per 260 dalyvių iš 50-ties karatė klubų, atstovaujančių 6-ioms Europos šalims, o kovine patirtimi dalinosi geriausi Lietuvos kovotojai ir Europos instruktoriai.