Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar reikėjo Kretingai BOLT paspirtukų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretinga šiemet švenčia 770 metų jubiliejų. Ta proga kretingiškiai kviečiami savo miestui padovanoti išskirtinę dovaną – drauge pasodinti 770 naujų medžių ir žydinčių krūmų. Planuojama, kad per akciją naujais augalais bus papuošti ne tik jau veikiantys miesto parkai – Kretingoje bus pradėtas kurti naujas ąžuolynas.

„Pasitikdami jubiliejinius metus, ilgai svarstėme, kaip originaliai papuošti miestą. Galiausiai priėjome išvados, kad nėra geresnės puošmenos negu mieste pražydę nauji krūmai ar sužaliavę nauji medžiai. Juolab kad jie gyventojus ir miesto svečius džiugins ne vienerius metus“, – sakė Kretingos rajono meras Antanas Kalnius.

Kartu sodinti naujus augalus kretingiškiai bus kviečiami dvi dienas – gegužės 20 dieną (šeštadienį) ir gegužės 22 dieną (pirmadienį).

Šeštadienį 10.00 val. nauji augalai drauge bus sodinami Kretingos miesto parkuose: Pastauninko parke (renkamasi prie Kretingos rajono kultūros centro, J. Pabrėžos g. 1), Lapyno kvartalo parkelyje (ties Geležinkelio g. ir Pasieniečių g. sankryža) ir Senajame Kretingos miesto parke (ties Žemaičių al.). Kretingiškiai kviečiami nurodytu laiku atvykti į labiausiai patinkantį parką, kur jų jau lauks akcijos koordinatoriai.

Planuojama, kad šeštadienį Kretingos miesto parkuose bus pasodinta daugiausiai – beveik 700 – akcijai skirtų naujų augalų. Parkai pasipuoš alyvomis, rododendrais, frezijomis, jazminais, rojaus obelaitėmis ir kt.

Pirmadienį 10.00 val. kretingiškiai kviečiami prisidėti prie naujo ąžuolyno kūrimo Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinio teritorijoje Kretingos mieste (Savanorių g. 27). Per akciją čia numatyta pasodinti 77 naujus ąžuoliukus. Sodinamais augalais pasirūpins Kretingos miesto seniūnija ir Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys. Dalyvausiantys akcijoje kretingiškiai kviečiami atsinešti savo kastuvus, grėblius, laistytuvus ir pirštines.

Akciją „Gimtadienį švenčiančiai Kretingai – 770 naujų medžių ir žydinčių krūmų“ inicijuoja ir organizuoja Kretingos rajono savivaldybė. Akcijos partneris – Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys. Daugiau informacijos: www.kretinga.lt .

Kretingos rajono savivaldybės informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas