Pajūrio naujienos
Help
2023 Rugsėjis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Apklausa

Ar iš streiko politikai turi daugiau naudos negu mokytojai?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Judita Varkojienė:

– Norėtųsi daug ko: Kretingos miesto centre gatvės jau tvarkingos, bet Topolių akligatvyje šaligatvis išsiklaipęs, žiūri, kad neišsisuktum kojos. Dar norėtųsi, kad naujoji valdžia labiau kreiptų dėmesį į miesto beglobius gyvūnus. Juk ir prevencijos programų esmė tokia: pagauna gyvūną, sterilizuoja jį ir paleidžia į savo gimtas vietas. Tačiau paleistais nėra kam rūpintis, bandau tai daryti aš, bet susilaukiu aplinkos priešiškumo.

Vidmantas Alseika iš Klibių:

– Žinote, aš nieko nesitikiu. Anksčiau daug galvodavau, laukdavau, kad gyvenimas pasikeistų į gera, bet dabar nebelaukiu. Valdžia sau, o aš – sau. Turiu savų rūpesčių, savų norų, bet jie yra mano ir aš pats turiu su jais susitvarkyti.

Dominykas iš Palangos:

– Atvykome trumpam į Kretingą, tad nelabai ir težinau kretingiškių norus ir lūkesčius. Aš, kaip jaunimo atstovas, drąsiai sakau, kad Palangoje mums, jauniems žmonėms, nieko netrūksta: yra dviračių takai, baseinas, krepšinio ir futbolo aikštelės – valdžia tuo jau pasirūpino. Na, gal norėtųsi, kad atsirastų „McDonaldo“ restoranas.

Remigijus Paplauskas:

– Esu gamtos žmogus: daug laiko praleidžiu miške, grybaudamas ir uogaudamas, o ir šiaip mėgstu vaikštinėti. Man labiausiai skauda dėl klimato atšilimo – mūsų lietaus krašte jau ima trūkti vandens, dėl to kenčia augmenija ir gyvūnija. Bet klimato kaitos problemos rajono valdžia neišspręs. Tad ko norėčiau tikėtis, vis vien negausiu, – varlė prieš jautį gi nepapūs.

Kalbino Irena ŠEŠKEVIČIENĖ, fotografavo Rita NAGIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas