Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingos meno mokyklos pianistai (iš kairės) Rokas Skurvydas, broliai Nidijus ir Andajus Valatkos su savo mokytoja Kilnute Skripkauskiene

Klaipėdoje įvykusiame IV tarptautiniame konkurse „Muzikuojantys berniukai“, kurį rengia Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykla ir kuriame berniukai gali groti įvairiais instrumentais, dalyvavo ir Kretingos meno mokyklos pianistai broliai Andajus ir Nidijus Valatkos ir Rokas Skurvydas. Juos moko fortepijono mokytoja Kilnutė Skripkauskienė.

„Atsimenu tą momentą, kai vienas organizatorių turėjo didžiulį rūpestį įtikinti, kad konkursas būtų skirtas tik berniukams. Daug kas klausė, kodėl? Buvo atsakyta, kad berniukai groja kitaip, ir tai yra tiesa“, – K. Skripkauskienė buvo linkusi pritarti konkurso rengėjams.

Ketvirtą kartą įvykusiame konkurse Kretingos meno mokyklos auklėtiniai varžėsi skirtingose amžiaus grupėse, tačiau visi jie turėjo atlikti pasirinktą programą mintinai pagal nustatytą laiką.

Šešerių metų Andajus Valatka grojo jauniausiųjų A1 grupėje, užėmė III vietą ir kaip jauniausias konkurso dalyvis buvo apdovanotas „Lego“ konstruktoriumi. „Andajui tai buvo pirmasis rimtas konkursas. Prieš tai jis yra dalyvavęs festivalyje „Garsų gija“ Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje, koncerte „Pasitinkant pavasarį“ Kretingos meno mokykloje ir Klaipėdos Eduardo Balsio menų mokyklos organizuojamame koncerte „Muzikuoja berniukai“, – pirmuosius žingsnius į sceną išvardino mokytoja.

Jo brolis Nidijus rungėsi B2 amžiaus grupėje ir taip pat tapo III v. laimėtoju.

Rokas Skurvydas, grojęs tarp bendraamžių B1 amžiaus grupėje, tarptautinės komisijos buvo įvertintas I v. ir nominacija už geriausiai atliktą klasicizmo epochos kūrinį.

Konkurso laureatai buvo apdovanoti diplomais, taurėmis, asmeninėmis dovanomis.

„Šiuo metu Rokas ir Nidijus rengiasi dalyvauti konkurse Klaipėdos konservatorijoje „Muzika kviečia kiekvieną“, o balandžio 6 dieną Rokas Skurvydas planuoja surengti savo rečitalį restorane „Vienaragio malūnas“, – vardino K. Skripkauskienė, neslėpdama, kad berniukų koncertinės išvykos, pasirodymai suplanuoti jau iki gruodžio.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas