Pajūrio naujienos
Help
2024 Birželis
Pi 3101724
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar domitės dabar pristatoma mero ir Tarybos 2023 m. ataskaita?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingos smiginio klubo „Topas“ žaidėjai, palaikymo komanda po pergalės Lietuvos „Darts“ sporto federacijos taurės varžybose

Kaune „Žalgirio“ arenoje įvyko Lietuvos „Darts“ sporto federacijos taurės varžybos, kuriose jau antrą kartą klubo istorijoje triumfavo Kretingos sporto klubo „Topas“ komanda – ji bendroje komandų įskaitoje surinko 203 taškus, antroje vietoje palikdama sostinės klubo „Vilniaus legionas“ komandą su 123 taškais. Pirmą kartą kretingiškiai taurę buvo iškovoję 2019-aisiais.

Anot Kretingos smiginio klubo „Topas“ vadovo Romualdo Jablonskio, taurės varžybos yra išskirtinis Lietuvos „Darts“ sporto federacijos renginys, kuriame per dvi dienas varžomasi 3 rungtyse – individualioje, porų ir komandinėje. Papildomos yra veteranų ir jaunimo rungtys, komandą sudaro 4 vyrai ir 2 moterys. „Kiekvieno komandos nario priklausomai nuo rungties užimta vieta atitinkamai verčiama taškais ir sumuojama į bendrą komandos įskaitą, kurioje mes ir triumfavome“, – R. Jablonskis neabejojo, kad kiekvieno žaidėjo indėlis į pergalę yra svarus ir reikšmingas.

Iš viso šiose varžybose dalyvavo 32 komandos, atstovaujančios 14 klubų iš Vilniaus, Kauno, Kretingos, Klaipėdos, Prienų, Elektrėnų, Jonavos ir kitų miestelių. Susirinko rekordinis – 183 – skaičius dalyvių, iš jų 29 moterys ir 154 vyrai. Nuo 2016 metų gyvuojantis Kretingos sporto klubas „Topas“ delegavo 3 komandas. Prieš jas varžėsi ne tik likusios 29 kitų Lietuvos klubų komandos – kretingiškiams teko pakonkuruoti ir tarpusavyje. Geriausių rezultatų tarp kretingiškių pasiekti pasisekė: tarp jaunimo – Justui Viskontui, užėmusiam II v., vyrų grupėje asmeninėje rungtyje I v. iškovojusiam Laimiui Zubavičiui; asmeninėje rungtyje tarp moterų III v. laimėtoja tapusiai Jolitai Drąsutienei. Porų rungtyje geriausiai sekėsi Laimiui Zubavičiui ir Janiui Kupšiui, kurie užėmė II v.

„Daugiausiai emocijų ir įtampos visada kelia komandinės rungtys, kurios sulaukia didžiausio dėmesio, palaikymo, vainikuoja antrą varžybų dieną ir padeda išsiaiškinti klubą nugalėtoją“, – R. Jablonskio pastebėjimu, „Topas“ šiais metai buvo neįkandamas riešutas kitiems Lietuvos klubams: moterų komandai atstovavusios Sandra Rimkevičiūtė ir Jolita Drąsutienė iškovojo I v., nugalėtojų vardų buvo verta ir vyrų komanda – Laimis Zubavičius, Janis Kupšis, Sigitas Kvajauskas, Roman Solenkov.

Komentuodamas klubo „Topas“ laimėjimus, jo vadovas

R. Jablonskis teigė, kad apdovanojimų ceremonijoje netrūko gerų emocijų, kretingiškių juoko, skanduočių, į viršų aukštai buvo iškelta ir iškovota didžioji taurė. „Kiekvienas klubo „Topas“ žaidėjas yra vienaip ar kitaip prisidėjęs prie didžiojo laimėjimo dalyvaudamas treniruotėse, varžybose ar stebėdamas, palaikydamas kolegas lemiamose kovose. Didžiuojuosi klubo pasiekimais – tai dar vienas įrodymas, kad bendras darbas, nuolatinės treniruotės, draugystė ir užsispyrimas mus visus veda į didžiąsias pergales“, – sakė jis, akcentuodamas, kad Kretingos klubas „Topas“ yra stipriausias Lietuvoje.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas