Pajūrio naujienos
Help
2023 Kovas
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar šiuolaikiškai atnaujintoje Vilniaus gatvėje tiktų atstatyti senąsias medžio skulptūras?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Šventinio turnyro dalyviai Pranciškonų gimnazijoje

Pranciškonų gimnazijos fizinio ugdymo mokytojai šios mokymo įstaigos bendruomenę subūrė į krepšinio šventę, kurią paskyrė dviem progoms – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Pranciškonų gimnazijos 90 metų jubiliejui paminėti.

Turnyre varžėsi mokinių tėvai, buvę mokiniai, jaunųjų krepšininkų, būsimų krepšinio žvaigždžių antrokų–penktokų ir gimnazistų komandos. Visus turnyro dalyvius ir svečius pasveikino gimnazijos direktorius Alvydas Virbalis.

Kovas pradėjo jaunosios žvaigždės prieš buvusius mokinius, kuriems teko užduotis rungtyniauti mūvint bokso pirštines, ir tik rungtynių pabaigoje, kai buvo leista nusiimti vieną pirštinę, buvusiems mokiniams pavyko įveikti jaunąsias žvaigždes. Antrame pusfinalyje po įtemptos kovos triumfavo tėvų komanda, kuri buvo fiziškai gerokai pajėgesnė už gimnazistus.

Finale buvusiems mokiniams vėl teko rungtyniauti su bokso pirštinėmis, bet tai nesutrukdė švęsti pergalę prieš tėvų komandą. Baudų metimų konkurse triumfavo jaunasis Matas Mažeika, pataikęs 10 iš 10 baudų, snaiperio konkurse nenugalimas buvo gimnazistas Arnas Šliauderis.

Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti prizais, taip pat jauniausias ir vyriausias dalyvis.

„Šventės visada vienija gimnazijos bendruomenę. Tikimės, kad tokie turnyrai taps tradiciniais mūsų mokyklos renginiais, kuriuose netrūksta geros nuotaikos ir teigiamų emocijų“, – sakė vienas turnyro organizatorių fizinio ugdymo mokytojas Rolandas Žiubrys.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas