Iš Kaune įvykusių varžybų mūsiškiai karatekos parsivežė 3 medalius: sidabro ir 2 bronzos.

Kaune įvyko „Let‘s join the fight together“ varžybos, kurios yra organizuojamos kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu. Per varžybas už dalį surinkto startinio mokesčio bus išpildytos sunkiomis ligomis sergančių vaikų svajonės. Šiose varžybose dalyvavo ir Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ vyresnieji sportininkai, kurie iškovojo sidabro ir 2 bronzos medalius.

Edvinas Čiunka svorio kategorijoje iki 75 kg tarp jaunių iškovojo II v. ir tapo vicečempionu. Vėjas Urbonavičius svorio kategorijoje iki 80 kg tarp jaunių iškovojo bronzos medalį. Bronzą svorio kategorijoje per 65 kg tarp jaunių pelnė ir Živilė Bružaitė. Varžybose dalyvavo Emilis Girdenis ir Viltė Drungilaitė, tačiau šį kartą jiems pergalės iškovoti nepavyko.

Jaunuolių treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis pasidžiaugė auklėtinių pasiekimais, svarbiausia, kad šios varžybos – tai pasirengimo Lietuvos čempionatui dalis.