Pajūrio naujienos
Help
2023 Kovas
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar šiuolaikiškai atnaujintoje Vilniaus gatvėje tiktų atstatyti senąsias medžio skulptūras?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kelyje Kretinga–Kretingalė susidūrus dviem automobiliams buvo sužeisti 4 žmonės.

Prie posūkio į Vinetu kaimą, kelyje Kretinga–Kretingalė, ties Šlikiais, kovo 7 d. apie 18.14 val. dėl įvykusios avarijos kurį laiką buvo paralyžiuotas eismas. Pirminiais duomenimis, dėl slidžios kelio dangos kelio vingyje automobilis „Audi A3“, kurį vairavo 1999 m. gimęs vyras, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „VW Golf“, kurį vairavo 1971 m. gimusi moteris.

Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams gelbėtojams automobiliuose prispaustų žmonių nebuvo. Stipriai sužeistos dvi automobiliu „Audi A3“ važiavusios moterys. Iki atvykstant greitosios medicinos pagalbos medikams joms uždėti kaklo įtvarai, plėstuvu atidarytos galinės durelės, iškeltos moterys perduotos medikams.

Automobilyje „VW Golf“ taip pat nukentėjo dvi moterys, kurioms uždėti kaklo įtvarai, padėta išlipti iš automobilio, joms taip pat suteikta medikų pagalba. Per eismo įvykį iš viso nukentėjo 4 moterys, trys jų buvo išvežtos į ligoninę, o viena nukentėjusiųjų gydoma ambulatoriškai.

„Ugniagesiai taip pat išjungė automobilių akumuliatorius, panaudoję vadinamąją gervę ištraukė juos iš griovio ir nuo važiuojamosios kelio dangos nušlavė duženas“, – kalbėjo Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Eugenijus Bertašius.

Prieš šį eismo įvykį ir po jo socialiniuose tinkluose gyventojai dalijosi tame pačiame kelyje užfiksuotais į griovį nuslydusių transporto priemonių vaizdais. Tokių būta mažiausiai trys.

Vienam mikroautobusui padėti vyko ir Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai. Ties Šlikių kaimu, beveik toje pačioje vietoje, kur ir įvyko skaudi nelaimė, kovo 8 d. apie 11.45 val. vienas vairuotojas pamatė, kaip į griovį nulėkė „Renault“ mikroautobusas. „Prispaustų žmonių nebuvo. Ugniagesiai ištraukė transporto priemonę iš griovio ir aptvėrė ją, kol atvyko policija“, – sakė E. Bertašius.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas