Pajūrio naujienos
Help
2023 Kovas
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Komentarų topas

Kretingos futbolo akademijos „Minija“ futbolininkės su treneriu Martynui Vilucku (kairėje) ir Šv. Valentinos dienos turnyro viešnios.

Du proginiai salės futbolo turnyrai buvo surengti futbolo akademijos (FA) „Minija“ auklėtiniams: 2013 m. gimę berniukai varžėsi Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos – proga, mergaitės – Šv. Valentino dienai skirtame turnyre.

Rezultatai dar ne tokie svarbūs

Be kretingiškių, kuriuos treniruoja Arvydas Balsevičius, Vasario 16-osios turnyre varžėsi futbolo klubo „Šilutė“, Klaipėdos futbolo mokyklos, Plungės „Babrungo“ ir Mažeikių futbolo klubo „Lokiai“ komandos. Tarp mūsiškių naudingiausiu komandos žaidėju buvo pripažintas Tadas Lukauskas, perspektyviausiu – Danielius Varkojis. Savo auklėtinių pažanga pasidžiaugė A. Balsevičius: „Palyginti su mokslo metų pradžia, žaidimas patobulėjęs, žengėme tvirtą žingsnį į priekį, o kiekvienas turnyras – tai produktyviai prasmingai praleistas laikas ir galimybė tobulėti.“

Anot M. Vilucko, tai buvo šeštasis salės futbolo turnyras, surengtas futbolo akademijos auklėtiniams šiais mokslo metais: „Svarbu, kad galimybę žaisti turėtų visos futbolininkų grupės, be to, vykstama į turnyrus ir svetur.“

Mergaitės taip pat tobulėja

Salės futbolo turnyras mergaitėms, ko gero, yra pirmasis Kretingoje, o Šv. Valentino diena pasirinkta gerai nuotaikai ir mokinių atostogų džiaugsmui.

Į turnyrą atvyko futbolininkės iš Telšių „Džiugo“, Mažeikių „Atmosferos“ ir Gargždų „Bangos“, dėl objektyvių priežasčių renginyje nedalyvavo Klaipėdos ir Plungės futbolininkės.

„Mūsų mergaitės treniruojasi tik 8 mėnesius, ir jau galime pasidžiaugti jų žaidimu – progresas tikrai matyti, o ir komanda jau pamažu įgyja savo veidą. Man dar labai svarbu, kad mergaitės yra draugiškos ir tarpusavyje gerai sutaria“, – teigė mergaičių treneris M. Viluckas, kurio pastebėjimu, turnyre iš bendraamžių labiausiai savo pajėgumu išsiskyrė Gargždų futbolininkės, o štai Mažeikių komandą mūsiškėms pavyko nugalėti 2:0, nors gruodį įvykusiame turnyre Kretingos merginos buvo skaudžiai pralaimėjusios. Taigi revanšas pavyko.

Pamažu pildosi ir jaunesnių mergaičių grupė, o FA „Minija“ su nekantrumu laukia atsakymo į pateiktą paraišką dėl mergaičių futbolo festivalio, kuris šalyje rengiamas Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos moterų futbolo asociacijos rūpesčiu. Esminis tokio festivalio tikslas – propaguoti mergaičių ir moterų futbolą.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas