„7bet-NKL“ naujienos

• 2023-02-21

Vasario 16 d. Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ išvykoje 61:93 (7:16; 13:28; 25:22; 16:27) neturėjo šansų prieš Vilkaviškio „Perlą“ (13 pergalių, 20 pralaimėjimų). Šiose rungtynėse varžovai reikalus išsprendė jau pirmoje rungtynių dalyje, kurią laimėjo 20:44, o IV kėlinį skirtumas tapo triuškinantis.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai-VR Servisui“ atstovavo: Rytis Zabita (6/7 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai, 20 naud. balų) – 14, Raidas Nacius ir Arūnas Rimkus (3/7 dvitaškiai) – po 9, Martynas Mažeika (4/10 dvitaškiai) ir Arnas Pilipavičius – po 8. Vasario 18 d. namų rungtynes Rietave žaidę Kretingos krepšininkai atrodė visiškai kitaip ir, 91:73 (19:19; 23:26; 24:18; 25:10) nugalėję Vilkaviškio „Perlą“, įgijo tarpusavio pranašumą: jei abi komandos surinktų vienodai taškų, aukštesnę vietą užimtų kretingiškiai. Šios rungtynės vyko permainingai, bet lemiamas kretingiškių spurtas įvyko IV kėlinį. Rezultatas kėlinio pradžioje dar buvo lygus (32 min. 66:66), bet per likusį laiką varžovai „sukrapštė“ tik 7 taškus, ir kretingiškiai įgijo reikiamą 18 taškų persvarą.

Kretingos „Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika (4/8 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 9/9 baudos, 6 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai, 35 naud. balai) – 26, Arūnas Rimkus (5/5 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 3 per. kamuoliai) – 18, Raidas Nacius (5/6 baudos, 6 atk. kamuoliai) – 12, Maksym Lutsenko (4/5 dvitaškiai, 5 rez. perdavimai) – 10, Rytis Zabita (4/7 dvitaškiai, 10 atk. kam.) ir Edgaras Danys – po 8, Modestas Jurkaitis (7 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 7.

Vasario 16 d. Palangos „Kuršiai“ namuose 68:79 (18:15; 18:19; 18:20; 14:25) turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno Akvaservis“ (6 pergalės, 27 pralaimėjimai) pranašumą. Pirmoje rungtynių pusėje iniciatyvą turėjo aikštės šeimininkai, bet svečiai jiems nutolti neleido ir prieš pertrauką rezultatas buvo 36:34 šeimininkų naudai. Trečią kėlinį svečių komanda nutolo 41:50, bet ik kėlinio pabaigos „Kuršiams“ pavyko išlyginti rezultatą – 54:54. Ketvirtą kėlinį varžovai vėl sužaidė sėkmingai ir, įgiję dviženklę persvarą, atgal nebesidairė.

Palangos „Kuršiai“: Zacaree Owens’as (6/10 dvitaškiai) – 21, Tadas Kararinas (6/9 dvitaškiai) – 12, Mantas Litvinas – 9, Tadas Kymantas ir Ernestas Jaškus – po 6.

Vasario 18 d. Palangos „Kuršiai“ grįžo į pergalių kelią ir uostamiestyje 83:74 (23:15; 26:9; 16:27; 18:23) atsirevanšavo Klaipėdos „Neptūno Akvaservis“ krepšininkams už prieš porą dienų patirtą pralaimėjimą. Šias rungtynes Palangos „Kuršiai“ pradėjo su visai kita energija ir jau iki didžiosios pertraukos įgijo 25 taškų persvarą – 49:24. Vis dėlto šeimininkai taip greitai nepasidavė ir, likus žaisti 4 min., IV kėlinį priartėjo iki 4 taškų (71:67), bet „Kuršiai“ vėl atsakė sėkminga ataka ir baigė rungtynes.

Palangos „Kuršiai“: Zacaree Owens’as (7/10 dvitaškiai, 6 rez. perdavimai) – 26, Tadas Budrys (6/8 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 16, Danilo Sokolenko (3/5 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 13, Tadas Kymantas – 10, Vidmantas Užkuraitis (5 atk. kamuoliai) – 9.

Šiuo metu Kretingos komanda su 12 pergalių ir 21 nesėkme žengia XIII v., viena pergale daugiau pasiekę Palangos „Kuršiai“ kartu su Vilniaus „Rytu-II“ ir Vilkaviškio „Perlo“ komandomis dalinasi X–XII vietomis. Iki reguliariojo sezono pabaigos komandoms liko sužaisti po penkerias-šešerias rungtynes.

Vasario 23 d. 18:30 val. Kretingos ir Palangos „Kuršių“ komandos žais galbūt paskutinį savo susitikimą šį sezoną, vasario 25 d. abi komandos rungtyniaus sostinėje: kretingiškiai su Vilniaus „Rytu-II“ (13 pergalių, 20 pralaimėjimų), o „Kuršiai“ su vietos „Steku“ (15 pergalių, 18 pralaimėjimų).