Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Mezga kojines Ukrainos kariams

  • Aktualijos
  • 2023-01-24

Ukrainos karius sušildys ir Lietuvos moterų megztos kojinės.

Organizacija „Stiprūs kartu“ vykdo akciją „Sušildykime Ukrainą“, kurios dalyviai įvairiais būdais padeda Ukrainos gyventojams ir kariams, kad šie nesušaltų fronte, vietovėse, kur nutrūkęs elektros energijos tiekimas, nešildomi būstai.

Vieni aukoja vaško ir parafino, kiti lieja apkasų žvakes, treti iš automobilių ratlankių konstruoja krosneles, kurios praverčia maistui pasišildyti, drabužiams džiovinti.

„Kretingos trečiojo amžiaus universiteto studentės senjorės, sužinojusios, kad Ukrainos kariams šąla kojos, ėmėsi virbalų ir mezga jiems šiltas vilnones kojines, – teigė akcijoje kartu su kolegėmis dalyvaujanti Kretingos trečiojo amžiaus universiteto studentė Genovaitė Žukauskienė, kurios pastebėjimu, Kretingos krašte gyvena daug darbščių mezgėjų. – Tad jas irgi kviestume dalyvauti šioje iniciatyvoje, nes kojinių reikia daug ir greitai.“

Kretingos trečiojo amžiaus universiteto direktorė Janina Mikučionienė, pasidžiaugusi aktyviu senjorių moterų dalyvavimu akcijoje „Sušildykime Ukrainą“, sakė, kad universitetas jau yra surinkęs kojinių, surinks ir dar, tada jas pakuos, veš į Vilnių, kad kojinės kuo skubiau pasiektų Ukrainą ir už jos laisvę kovojančius žmones.

„Mūsų moterys mezga kiekviena namuose, siūlus jos irgi perka pačios arba ardo senus mezginius – iš vieno seno ardyto megztinio pavyksta numegzti dvi poras vyriškų vilnonių kojinių. O tos moterys, kurios nemoka megzti, tiesiog nueina į Kretingos turgų ir nuperka kojinių, taip irgi prisidėdamos prie visuotinės pagalbos Ukrainos fronte kariaujantiems kariams“, – kalbėjo J. Mikučionienė.

Norintieji dalyvauti akcijoje „Sušildykime Ukrainą“ savo megztas ar pirktas kojines sausio 25 d. nuo 10 iki 12 val. gali atnešti į Kretingos trečiojo amžiaus universitetą J. Pabrėžos g. Nr. 8 arba kasdien, išskyrus sekmadienį, į Kretingos viešąją Motiejaus Valančiaus biblioteką.

P. n.“ Informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas