Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar rinktumėtės balsavimą internetu, jeigu būtų tokia galimybė?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Darbėnų bibliotekai dovanotos knygos

Kretingos rajono savivaldybės Motiejaus Valančiaus viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Erika Kazlauskienė informavo, kad bibliotekai per akciją „Knygų Kalėdos“ padovanota per 300 knygų.

Akcijoje „Dalinkis istorijomis ir nuotykiais“ labiau dalyvavo bibliotekos filialų skaitytojai – mažų bendruomenių nariai aktyviau dalijosi istorijomis ir nuotykiais negu miestelėnai.

„Gali būti, kad Kretingos miesto žmonių akcijoje mažiau dalyvavo dėl nuolat bibliotekoje renkamos paramos ukrainiečiams, tad knygų dovanojimas nukeliavo į antrą planą palyginti su miegmaišių, vaško ir kitų būtinų reikmenų kariaujantiesiems Ukrainoje poreikiu“, – pastebėjo E. Kazlauskienė.

Viešosios bibliotekos Kurmaičių filialas turi nuolatinius rėmėjus – UAB „Varkojis ir ko“. Pagrindinis rėmėjų reikalavimas skiriant paramą, kuri 2022 m. buvo 300 Eur, – kad visos už paaukotą sumą nupirktos knygos liktų Kurmaičių filiale ir būtų prieinamos kurmaitiškiams.

Šiais metais itin džiaugsmingai „Knygų Kalėdas“ sutiko viešosios bibliotekos Vydmantų filialas, nes, parengus motyvacinį laišką ir atitikus reikalavimus, būtent šiam bibliotekos filialui buvo skirta pagrindinio „Knygų Kalėdų“ akcijos rėmėjo UAB „Asseco Lietuva“ prizas – 95 Eur knygoms įsigyti.

Viešosios bibliotekos Darbėnų filialo darbuotojos buvo itin nustebintos savo lankytojo poelgiu – atėjusios į darbą prie bibliotekos durų rado maišelį, pilną knygų su užrašu „Dovanojame bibliotekai“.

Kelios filialų darbuotojos pastebėjo, kad bendruomenėse jau tapo tradicija prieš Kalėdas padovanoti knygą savo bibliotekai, o tai labai džiugina ir skatina tęsti „Knygų Kalėdų“ akciją.

Pagal Kretingos viešosios bibliotekos informaciją


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas