Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar rinktumėtės balsavimą internetu, jeigu būtų tokia galimybė?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Baigėsi Kretingos rajono savivaldybės administracijos inicijuota apklausa sporto ir sveikatingumo komplekso statinio pavadinimui parinkti.

Apklausa Kretingos rajono savivaldybės interneto svetainėje ir socialinio tinklo paskyroje vyko iki sausio 15 d., joje dalyvavo per 300 asmenų, kurie arba pritarė Savivaldybės administracijos siūlymui statiniui suteikti Kretingos sporto centro pavadinimą, arba įrašė savo siūlomus variantus.

Administracijos direktorė Jolita Vaickienė maloniai stebėjosi pateiktų siūlymų originalumu, kūrybiškumu ir teigė: „Svarbiausias apklausos tikslas – skatinti žmones aktyviai veikti ir dalyvauti rajono gyvenime pačiomis įvairiausiomis formomis.“

Suskaičiavus ir išanalizavus gautus apklausos duomenis, 68 proc. visų dalyvavusių apklausoje pritarė Kretingos sporto centro pavadinimui. Apibendrinus gautus siūlymus daugiausia variantų buvo susiję su garsių Kretingos sporto pasaulio asmenų pavardėmis, t. y. Piotru Silkinu, Stasiu Ruzgaila, dar kiti pasiūlė naują statinį pavadinti Kretingos baseinu, Kretingos sporto centru „Minija“, Kretingos sporto arena, Kretingos sporto ir rekreacijos centru ir kt.

Atsižvelgiant į teisinį statinių pavadinimų suteikimo reglamentavimą ir apklausos rezultatus bus teikiamas sprendimo projektas dėl Kretingos sporto centro pavadinimo suteikimo.

Pagal rajono Savivaldybės informaciją


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas