Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar rinktumėtės balsavimą internetu, jeigu būtų tokia galimybė?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Slidus kelias negailestingas: žuvo jaunas vyras

  • Edita KALNIENĖ
  • Keliuose
  • 2023-01-20

Kelyje Kretinga–Kūlupėnai įvyko pirmoji šių metų tragiška nelaimė, per kurią žuvo 1983 m. gimęs vyras.Ukrainoje.

Šie metai jau pareikalavo pirmosios žūties Kretingos rajono keliuose. Vakar, sausio 19 d., apie 8.54 val. kelyje Kretinga–Kūlupėnai, ties Aukštkalvių mišku, dar vadinamu Voveraičių, nuo kelio nuvažiavo ir į medį trenkėsi „Ford Galaxy“ automobilį vairavęs 39-erių vyras.

Atvykę Greitosios medicinos pagalbos medikai konstatavo vairuotojo mirtį. Po 9.11 val. medikams bandant užčiuopti vyro pulsą, nebuvo justi nė vieno dūžio.

Tądien rytą atšalus orui kelio danga toje vietoje pasidarė slidi. Manoma, kad automobilis, važiuodamas tiesiu kelio ruožu, nepasirinko saugaus greičio, ėmė slysti ir, nuvažiavęs nuo kelio, šonu trenkėsi į medį. Specialistų teigimu, šoninis smūgis – vienas pavojingiausių, dažnai besibaigiantis mirtimi. Vyras vyko iš Kūlupėnų Kretingos miesto link.

Įvykio liudininkai taip pat svarstė, kad automobilis slysti galimai galėjo dėl blogų padangų. „Nelaimė tikrai kraupi, o dar jaunas vyras, – sakė vienas pakelėje sustojusių smalsuolių. – Atrodo, kad padangos yra vos kokio 1 mm storio, nėra jokių spyglių. Gal dėl to ir ėmė slysti. Vis dėlto, kaip viskas įvyko, neįsivaizduoju.“

Į įvykio vietą atvykę Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai kartu su Kretingos rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Kartenos komanda specialiomis žirklėmis nukirpo automobilio stogą, kad galėtų prieiti prie vairuotojo ir jį ištraukti. Vyras buvo šiek tiek prispaustas šoninių durelių, tačiau ugniagesiai jį išvadavo nesunkiai, panaudoję hidraulinę įrangą.

Kodėl įvyko nelaimė ir tikslias įvykio aplinkybes tiria policijos pareigūnai.

Tai – pirmoji šiemet skaudi avarija mūsų rajone. Praėjusių metų pabaigoje visuomenę sukrėtė skaudi dviejų jaunų vyrų žūtis: Želvių kaime lapkričio 26 d. „Opel Vectra“ automobilis taip pat nuvažiavo nuo kelio ir rėžėsi į pakelėje buvusį gluosnį. Abu vyrai žuvo vietoje.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas