Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar rinktumėtės balsavimą internetu, jeigu būtų tokia galimybė?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Inga AURILĖ:

– Pasitaiko, kad iš gyvenimo savo noru išeina ir paprasti žmonės, ir „žvaigždės“, tik apie „žvaigždes“ daugiau kalbama, rašoma. Aš nemanau, kad viešumas yra labai blogai – gal kaip tik kitus paskatins susiburti, daugiau galvoti apie šalia esančius savo artimuosius, daugiau bendrauti, gal kuo padėti.

Vida KUNGIENĖ:

– Užtektų paskelbti patį faktą, kas atsitiko, o per daug smulkiai aptarinėti nereikėtų. Iš gyvenimo išėjus dainininkui Donatui Čižauskui, jo draugai pramogų pasaulio atstovai, kad už bilietus gautus pinigus paaukotų šeimai, suorganizavo didžiulį koncertą. Šis sumanymas, manau, tikrai geras: vyro, tėčio nebėra, o gyventi juk reikia.

Regina IGNERIENĖ:

– Nuo problemų kiekvienas žmogus bėga savaip, daugelis randa kitų išeičių negu savo noru pasitraukti iš gyvenimo. Kai pasirenkama savižudybė, įsivaizduoju tą skausmą, kurį turi iškentėti šeima ir artimieji, o kai dar viešai aprašinėjama, kai lendama į asmeninius gyvenimus... Ne, nepritariu.

Antanas JAKUMAS:

– Gal ir nereikėtų savižudybių, apie kurias pastaruoju metu išgirstame ypač dažnai, per daug viešinti. Bet juk skirtingi žmonės – skirtingos ir nuomonės. Gal patys artimieji atskleisti, kas, kaip ir kodėl įvyko – nieko prieš? Tai yra kiekvieno asmeninis reikalas. Jeigu vieni nekalbėtų, kiti ir nerašytų.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas