Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar namuose esate įsirengę dūmų detektorių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Bendrovės „YIT Lietuva“ kelininkai už daugiau kaip 1,6 mln. eurų atnaujino krašto kelio Kretinga–Skuodas 8,7 km ruožą nuo Kretingos iki sodininkų bendrijos „Daubėnai“, o po dvejų metų, šiomis dienomis, remonto darbai tęsiami likusiame 12-os kilometrų ruože, kuriuo bus galima jau pasiekti ir Darbėnus.

Kodėl be remonto paliekamas nedidelis blogos būklės, „banguotas“ kelio ruožas, tuomet stebėjosi ir Darbėnų seniūnas Alvydas Poškys, ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Povilas Černeckis. Jie ne kartą dėl to buvo kreipęsi ir į Lietuvos automobilių kelių direkciją (LAKD), bet kelio modernizavimo projekto užsakovų vis nepavykdavo įtikinti, kad tuo pačiu sykiu atnaujintų visą kelią iki pat Darbėnų miestelio.

„Staiga jie ten atsipeikėjo, darbus vykdo dabar, žiemą, kai ir greit temsta, ir oro sąlygos prastos, o šiuo keliu važiuojantiems vairuotojams sudaromos papildomos kliūtys“, – teigė į redakciją paskambinusi kasdien į darbą Kretingoje ir atgal automobiliu keliaujanti Darbėnų seniūnijos gyventoja Jadvyga Gricienė.

Paprašyta pakomentuoti, Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadovė Aušra Ramoškaitė teigė, kad AB Lietuvos automobilių kelių direkcija, turėdama ribotą finansavimą, pirmiausia tvarko prasčiausius ruožus. Valstybinės reikšmės tvarkytinų kelių ruožai parenkami pagal Rekonstruotinų ir remontuotinų valstybinės reikšmės kelių ruožų vertinimo ir prioritetinės eilės sudarymo metodiką. Remiantis šia metodika, kiekvienais metais rengiamas Rekonstruotinų ir remontuotinų krašto kelių ruožų prioritetinės eilės sąrašas, kuris skelbiamas viešai Kelių direkcijos interneto svetainėje. „Tvarkytinų krašto kelių prioritetinė eilė sudaryta specialia įranga atlikus kelių būklės įvertinimą ir atsižvelgus į metodikoje nustatytus kriterijus: kelio dangos būklę, bendrą eismo intensyvumą, krovininio transporto eismo intensyvumą“, – sakė A. Ramoškaitė.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas