Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar namuose esate įsirengę dūmų detektorių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos pareigūnai išaiškino asmenį, socialiniuose tinkluose prekiavusį žvejybiniais tinklais. Pažeidėjui gresia bauda iki 1 tūkst. 200 eurų ir 8 tinklų konfiskavimas. Nevyriausybinės organizacijos „Lašišos dienoraštis“ atstovai kreipėsi į aplinkosaugininkus ir informavo, kad asmuo socialiniuose tinkluose paviešino skelbimą apie parduodamus žvejybinius tinklus.

Pareigūnai reagavo nedelsiant ir skubiai išaiškino tinklais prekiavusį asmenį. Aiškinantis aplinkybes nustatyta, kad asmuo prekiavo tinklais neturėdamas Aplinkos apsaugos agentūros išduoto prekybos žvejybos įrankiais leidimo.

„Atkreipiame dėmesį, kad fiziniams ir juridiniams asmenims prekiauti žvejybos įrankiais leidžiama tik stacionariose prekybos vietose ir turint leidimą. Šiuo atveju asmens prekybos tikslas buvo aiškus – neteisėtai įsigytus tinklus parduoti brakonieriams. Todėl labai svarbu, kad laiku nustatėme pardavėją, ir brakonieriai tinklų panaudoti nebegalės“, – sakė Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas Mindaugas Salys.

Pažeidėjui už neteisėtą prekybą tinklais pradėta administracinė teisena.

Aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę vykdančiam kontrolės pareigūnui pareikalavus, asmuo, turintis neplombuotų žvejybos įrankių, privalo pateikti jų teisėtą įsigijimą patvirtinantį dokumentą.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas