Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar namuose esate įsirengę dūmų detektorių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Seniūniją ketina perkelti sausio pabaigoje

  • Edita KALNIENĖ
  • Seniūnijose
  • 2023-01-06

Kretingos seniūnija, dar vadinama kaimiškąja, sausio pabaigoje jau ketina persikelti į kitą vietą – buvusią biblioteką Vilniaus g. Nr. 8. Kadangi, persikėlus seniūnijai, beveik visos patalpos šiame pastate bus panaudotos, ateityje planuojama atnaujinti ir jo išorę.

Baigia tvarkyti

Patalpas Vilniaus gatvėje jau baigia tvarkyti, dar reikia atlikti kelis kosmetinio remonto darbus. „Šiek tiek pakeistas patalpų išplanavimas, išdažytos sienos, pakeistos durys, įrengtas vienas visuomeninio naudojimo tualetas, kitas – seniūnijos darbuotojams“, – atliktus darbus vardino Kretingos seniūnijos seniūnė Sigita Riepšaitė.

Senojoje bibliotekoje įrengti 6 kabinetai, kuriose dirbs 7 seniūnijos darbuotojai. Seniūnė pasidžiaugė, kad persikrausto į naujas erdves: „Visada malonu pereiti į naujas patalpas. Išlieka tik vienintelis klausimas, kodėl kaimiškoji seniūnija vėl perkeliama į miestą.“

Kretingos seniūnija į naujas patalpas planuoja persikelti iki sausio 20 d. „Tai preliminari data“, – tikino S. Riepšaitė. Ankščiau šiose patalpose veikė Kretingos miesto seniūnija, kuri buvo perkelta į Kretingos rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrių. Kaimiškosios seniūnijos vietoje bus įkurtas Kretingos atviras jaunimo centras.

Panaudotos visos patalpos

Sutvarkyti buvusias Kretingos miesto seniūnijos patalpas iš viso kainuos apie 70 tūkst. eurų. „Šios lėšos skirtos ne tik seniūnijos patalpoms, yra pagerinamos visos to pastato sąlygos. Įrengėme papildomus tualetus visuomeniniam naudojimui, taip pat tvarkoma laiptinė nuo I iki pat III aukšto“, – sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Turauskaitė.

Į sutvarkytas patalpas persikėlus vadinamajai kaimiškajai seniūnijai jau būtų išnaudotos visos buvusios bibliotekos patalpos. „Kai įsikels seniūnija, praktiškai neliks nepanaudotų patalpų, likusios jau yra suplanuotos panaudoti“, – teigė V. Turauskaitė. Buvusios bibliotekos pastate yra įsikūręs Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Lietuvos šaulių sąjungos Vakarų (Jūros) šaulių 3-iosios rinktinės 305 kuopa, KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 306 Kretingos pėstininkų kuopa, Savivaldybės priešgaisrinė tarnyba, Kretingos kaimo plėtros asociacija, kelios nevyriausybinės organizacijos.

„Įsikūrusios organizacijos vidaus remonto darbus atlieka pačios. Jų erdvės yra jaukios, sutvarkytos“, – tikino administracijos direktoriaus pavaduotoja.

Kadangi rajono Savivaldybės taryba nutarė pastato neparduoti, planuojama sutvarkyti ir jo išorę. Tam jau rengiamas techninis pastato modernizavimo darbų projektas. „Ieškosime finansavimo šaltinių. Jau esame kalbėję ir su kariuomene apie jų galimą prisidėjimą, kol kas neigiamo atsakymo iš jų nesulaukėme“, – kalbėjo V. Turauskaitė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas