Gruodžio 22 d. Kretingos „Kretinga-VR Servisas“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, paskutiniąsias šiais metais rungtynes „7bet-NKL“ pirmenybėse žaidė sostinėje ir 90:74 (14:23; 22:19; 32:10; 22:22) parklupdė Vilniaus „Steką“ (9 pergalės, 13 pralaimėjimų). Šeimininkai geriau pradėjo šias rungtynes ir, baigiantis I kėliniui, įgijo dviženklę persvarą (9 min. 10:20), II kėlinį jie turėjo ir 16 taškų persvarą (16 min. 20:36), bet, baigiantis pirmajai rungtynių daliai, kretingiškiai po M. Žukausko tritaškio ir E. Danio dvitaškio sumažino savo atsilikimą iki 6 taškų (36:42). Trečią kėlinį kretingiškiai puikiai žaidė tiek puolime, tiek ir gynyboje, ir šis kėlinys padėjo nulemti rungtynes ir prieš IV kėlinį įgyti 16 taškų persvarą – 68:52. Per likusį laiką „Stekui“ nepavyko pavojingiau priartėti, ir Kretingos komanda pasiekė svarbią turnyro lentelei pergalę. Likus keturiems turams iki reguliariojo sezono pabaigos Kretingos komanda pavijo „Steką“, Kauno rajono „Atletą“ ir Joniškio „Delikatesą“ ir metus užbaigs VII turnyro lentelės vietoje.

Paskutinėse šių metų rungtynėse Kretingos „Kretingai-VR Servisui“ atstovavo: Martynas Mažeika (5/8 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 7/8 baudos, 8 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai, 35 naud. balai) – 26, Raidas Nacius (3/7 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai) – 16, Edgaras Danys (5/6 dvitaškiai) ir Rytis Zabita (6/8 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai, 23 naud. balai) – po 13, Modestas Jurkaitis (4/6 dvitaškiai) – 8, Mantvydas Žukauskas (2/4 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 6, Oleksandr Misiats – 5, Valerij Anisimov – 3. Sausio 5 d. Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ susitiks su Šilutės „Šilute“ (11 pergalių, 11 pralaimėjimų), o sausio 7 d. su Mažeikių „Mbasket“ (11 pergalių, 10 pralaimėjimų).