„Kretingos sporto mokyklos-I“ komanda, treniruojama Vytauto Šližiaus, turnyre užėmė II vietą.

Naudingiausias pirmosios komandos žaidėjas Emilis Pivoras

Kretingos sporto mokykloje įvyko III krepšinio turnyras Lietuvos nusipelniusiam treneriui Stasiui Ruzgailai atminti.

Šiame turnyre varžėsi 2010 m. gimę ir jaunesni berniukai. Be dviejų Kretingos sporto mokyklos (SM) Vytauto Šližiaus ir Arimanto Mikaločiaus treniruojamų komandų, jame dalyvavo Kauno „KA Snaiperis“, „Jonavos SC“, „Klaipėdos Vlado Knašiaus KM“ ekipos, sužaidusios tarpusavyje.

Turnyre nugalėjo svečiai „Klaipėdos Vlado Knašiaus KM“ krepšininkai, sidabro medaliais pasidabino turnyro šeimininkai „Kretingos SM-I“ auklėtiniai, bronza atiteko Kauno „KA Snaiperis“ komandai. „Jonavos SC“ užėmė IV v., V v. atiteko metais jaunesniems „Kretingos SM-II“ sportininkams, vadovaujamiems A. Mikaločiaus.

„Kretingos SM-I“ naudingiausiu žaidėju pripažintas Emilis Pivoras, „Kretingos SM-II“ – Domas Adomaitis.

„Smagu, kad mums pavyko surengti gana konkurencingą turnyrą, kuriame netrūko daug gerų emocijų ir įtemptų akimirkų. Turnyre nekėlėme jokių tikslų – tiesiog norėjome suteikti kuo daugiau žaidybinio laiko visiems vaikams, ką ne visada galime padaryti per oficialias varžybas“, – treneris V. Šližius neabejojo, kad turnyrai tam ir skirti, kad vaikai gerai praleistų laiką, turėtų galimybę daugiau pažaisti.