Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar rinktumėtės balsavimą internetu, jeigu būtų tokia galimybė?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Algis ANUŽIS:

– Kaip tik dabar kalbėjau su prieš 10 metų kalėdinę mugę inicijavusiu organizatoriumi, tai jis sako, kad iki šio laiko atėjo 37 žmonės, visi kiti eina į prekybos centrus. Dauguma pamiršta smulkiąsias įmones, eina ten, kur prekiauja oligarchai . Manau, kad visur yra konkurencija – ir tarp prekybos centrų.

Genutė JANUŠKEVIČIENĖ:

– Nemanau, kad yra kokie susitarimai tarp prekybos centrų. Vienus produktus perku vienur, kitus – kitur. Daugiau dėmesio skiriu produktų kokybei, todėl mėsą perku prekybos centre „Norfa“, kur ji, kiek pastebėjau, ir pigesnė, ir geresnė. Manau, kad kainos pakilo dėl energetinės krizės ir karo Ukrainoje, tačiau jaučiu, kad kai kur verslininkai tuo šiek tiek piktnaudžiauja.

Birutė REINIKIENĖ:

– Manau, kad yra. Daugiausia jaučiasi perkant pieno produktus, kaina visur yra maždaug vienoda, išskyrus sviestas. Pavyzdžiui, prekybos centras „Lidl“ paskelbė jam akciją, o tik po to kiti tinklai ir tai – nepasiūlydami žemesnės kainos. Smulkiesiems sudėtinga konkuruoti su prekybos centrais. Prekiauju rankdarbiais ir, išaugus savikainai, šiek tiek kilstelėjau kainą, bet ne tiek, kiek pakilo išlaidos, pavyzdžiui, vilnos kilogramo kaina šoktelėjo nuo 7 iki 15 eurų.

Daiva DUDĖNIENĖ:

– Kažkiek didieji prekybos centrai tarpusavyje turi konkuruoti, tačiau ar tai visada daro, nemanau, ką parodė ir neseniai vaistinėms skirta bauda už susitarimą dėl kainų. Pati dažniausiai perkuosi Darbėnuose, todėl kažkokių prekybos centrų susitarimų nejaučiu. Štai į mugę žmonės ateina pabendrauti, pabūti, ko prekybos centrai suteikti negali. Kainos mugėje gal ir didesnės, bet mes žmonėms pasiūlome natūralių gaminių.

Kalbino Edita KALNIENĖ, fotografavo Rita NAGIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas