Tr310172431

Ar kandidatams į valstybių prezidentus turėtų būti taikomas maksimalaus amžiaus cenzas?

„7bet-NKL“ naujienos

• 2022-12-20

Gruodžio 15 d. Palangoje įvyko antras šiais metais „Kretingos-VR Serviso“ ir Palangos „Kuršių“ komandos susitikimas. Jame pergalę 80:61 (22:15; 17:17; 20:6; 21:23) šventė kretingiškiai. Jie jau I kėlinį įgijo 7 taškų persvarą, kurią išlaikė iki didžiosios pertraukos. Skirtumas augti pradėjo po pertraukos, kuomet „Kuršių“ puolimas visiškai užstrigo ir buvo pelnyti vos 6 taškai, Kretingos komanda po šio kėlinio įgijo 21 taško persvarą (30 min. 59:38). Per likusį laiką skirtumas šiek tiek sušvelnėjo, bet Kretinga vis tiek iškovojo įtikinamą pergalę ir išlygino šio sezono tarpusavio serijos rezultatą.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai-VR Servisui“ atstovavo: Martynas Mažeika (4/5 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 6/6 baudos, 12 atk. kamuolių, 4 rez. perdavimai, 43 naud. balai) – 26, Raidas Nacius (5/7 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 18, Maksymas Lutsenko (5/10 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 10, Rytis Zabita (4/6 dvit.) – 8, Edgaras Danys ir Mantvydas Žukauskas – po 7, Modestas Jurkaitis (7 atk. kamuoliai, 8 rez. perdavimai) – 4, Oleksandr Misiats, Valerij Anisimov.

Palangos „Kuršiai“: Zacaree Owens’as (5/13 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 6 rez. perdavimai) – 18, Ernestas Jaškus (4/7 tritaškiai) – 16, Tadas Kymantas – 7, Tadas Budrys (5 atk. kamuoliai) – 5, Mantas Litvinas.

Gruodžio 17 d. Kretingos komanda Rietave 77:78 (18:13: 19:20; 21:24; 19:21) po dramatiškos kovos nusileido prieš Kauno rajono „Atleto“ (8 pergalės, 12 pralaimėjimų) komandą. Ketvirtą kėlinį varžovai turėjo 7 taškų persvarą (35 min. 74:67), bet likus žaisti 12 sekundžių Edgaras Danys Kretingos komandą išvedė į priekį – 77:76. Likus žaisti vos 2 sek. Gytis Sirutavičius išprovokavo M. Mažeikos pražangą ir šaltakraujiškai sumetė abi baudas, nebepalikdamas laiko šeimininkams išsigelbėti.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika (2/4 tritaškiai, 6/7 baudos, 5 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) ir Edgaras Danys (2/4 tritaškiai, 6 rez. perdavimai) – po 14, Oleksandr Misiats (3/3 tritaškiai) – 13, Mantvydas Žukauskas (6 atk. kamuoliai) – 10, Modestas Jurkaitis (5 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 9, Raidas Nacius (5 atk. kamuoliai) – 8.

Kretingos komanda su 8 pergalėmis ir 13 pralaimėjimų šiuo metu užima X turnyrinės lentelės vietą.

Gruodžio 17 d. Palangos „Kuršiai“ išvykoje 72:86 (24:14; 12:24; 16:27; 20:21) turėjo pripažinti lygos lyderių „Telšių“ (19 pergalių, 3 pralaimėjimai) pranašumą. Puikiai rungtynes pradėję svečiai po I kėlinio pirmavo 24:14, bet II kėlinį varžovai sėkmingiau sužaidė puolime ir prieš pertrauką įgijo minimalią persvarą – 36:38. Trečią kėlinį varžovai ir toliau „siautėjo“ puolime ir įgijo 13 taškų persvarą (65:52). Per likusias 10 min. Palangos „Kuršiams“ atkurti intrigos nebepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

Palangos „Kuršiai“: Zacaree Owens,as (6/11 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 5/7 baudos, 9 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 28 naud. balai) – 26, Danilo Sokolenko (2/2 tritaškiai) – 9, Tadas Budrys – 8.

Palangos „Kuršiai“ su 7 pergalėmis ir 15-a nesėkmių metus užbaigs būdami XII vietoje.

Kretingos komandos šiais metais dar laukia vienos išvykos rungtynės gruodžio 22 d. su Vilniaus „Steku“ (9 pergalės, 12 pralaimėjimų), kovos „7bet-NKL“ tęsis jau kitais metais.