Pajūrio naujienos
Help
2024 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar pasigendate naujų rajono Savivaldybės projektų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Sniego svorio neatlaikęs įgriuvo Kretingos PSPC Greitosios medicinos pagalbos plastikinio garažo stogas.

Praėjusio penktadienio naktį prasiautus gausiam snygiui, sniego naštos neatlaikė ir įgriuvo Kretingos pirminio sveikatos priežiūros centro (PSPC) Greitosios medicinos pagalbos automobilių plastikinio garažo stogas. Netrukus stogas buvo laikinai sutvarkytas ir garaže vėl statomi du Greitosios medicinos pagalbos automobiliai.

„Stogą laikinai sutvarkėme savo pačių pajėgomis, dabar laukiame techninių sprendimų iš tos bendrovės, kuri įrengė garažą. Jų atstovai pažadėjo atvykti dar tarpušvenčiu“, – kalbėjo Kretingos PSPC vadovas Arnas Juškys.

Paklaustas, gal įžvelgė atliktų darbų broką, A. Juškys atsakė: „Broko gal ir nėra, tiesiog stogo šlaito konstrukcija pagal projektą per mažai nuožulni, sniegas užsilaiko, o patiems jį nukasti sudėtinga – per aukštai, reikėtų samdyti specialią techniką.“

Iki A. Juškio PSPC vadovavęs dabartinis Psichikos sveikatos centro vadovas Vidmantas Jurgaitis prisiminė, dėl kokių priežasčių prieš 7–8-erius metus buvo pastatytas šis plastiko konstrukcijos garažas. „Kai vadovavau PSPC, Greitosios medicinos pagalbos vairuotojai skundėsi, kad nėra, kur laikyti automobilių, – vasarą saulėje išsiderina automobilių viduje sumontuota elektroninė sistema, o žiemą užtrunka į iškvietimus, kol nusigramdo ledą ir sniegą.“

Senieji garažai jau anksčiau buvo perduoti ligoninei. Todėl teko kažką galvoti: norint pastatyti naują garažą, būtų užtrukę projekto derinimo darbai. „Be projekto galėjome statyti lengvą statinį, kuriam nereikia pamatų, – pasirinkome lengvos konstrukcijos statinį su elektra reguliuojamais vartais, kuriame tilpo 2 automobiliai. Du ir teturime, trečias – Salantuose. Vairuotojai džiaugėsi. Bet įvyko stichinė nelaimė, konstrukcijos neatlaikė gausaus sniego“, – kalbėjo V. Jurgaitis.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas