Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar rinktumėtės balsavimą internetu, jeigu būtų tokia galimybė?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Sniego svorio neatlaikęs įgriuvo Kretingos PSPC Greitosios medicinos pagalbos plastikinio garažo stogas.

Praėjusio penktadienio naktį prasiautus gausiam snygiui, sniego naštos neatlaikė ir įgriuvo Kretingos pirminio sveikatos priežiūros centro (PSPC) Greitosios medicinos pagalbos automobilių plastikinio garažo stogas. Netrukus stogas buvo laikinai sutvarkytas ir garaže vėl statomi du Greitosios medicinos pagalbos automobiliai.

„Stogą laikinai sutvarkėme savo pačių pajėgomis, dabar laukiame techninių sprendimų iš tos bendrovės, kuri įrengė garažą. Jų atstovai pažadėjo atvykti dar tarpušvenčiu“, – kalbėjo Kretingos PSPC vadovas Arnas Juškys.

Paklaustas, gal įžvelgė atliktų darbų broką, A. Juškys atsakė: „Broko gal ir nėra, tiesiog stogo šlaito konstrukcija pagal projektą per mažai nuožulni, sniegas užsilaiko, o patiems jį nukasti sudėtinga – per aukštai, reikėtų samdyti specialią techniką.“

Iki A. Juškio PSPC vadovavęs dabartinis Psichikos sveikatos centro vadovas Vidmantas Jurgaitis prisiminė, dėl kokių priežasčių prieš 7–8-erius metus buvo pastatytas šis plastiko konstrukcijos garažas. „Kai vadovavau PSPC, Greitosios medicinos pagalbos vairuotojai skundėsi, kad nėra, kur laikyti automobilių, – vasarą saulėje išsiderina automobilių viduje sumontuota elektroninė sistema, o žiemą užtrunka į iškvietimus, kol nusigramdo ledą ir sniegą.“

Senieji garažai jau anksčiau buvo perduoti ligoninei. Todėl teko kažką galvoti: norint pastatyti naują garažą, būtų užtrukę projekto derinimo darbai. „Be projekto galėjome statyti lengvą statinį, kuriam nereikia pamatų, – pasirinkome lengvos konstrukcijos statinį su elektra reguliuojamais vartais, kuriame tilpo 2 automobiliai. Du ir teturime, trečias – Salantuose. Vairuotojai džiaugėsi. Bet įvyko stichinė nelaimė, konstrukcijos neatlaikė gausaus sniego“, – kalbėjo V. Jurgaitis.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas