Rajono stalo teniso pirmenybėms pasibaigus

Salantų gimnazijos sporto salėje įvyko Kretingos rajono stalo teniso asmeninės ir dvejetų pirmenybės, kuriose dėl nugalėtojų vardų varžėsi 13 geriausių mūsų rajono stalo tenisininkų: V. Ročys, A. Rumbutis, R. Berašius, K. Stankus, Ž. Narvilas, A. Joskaudas, A. Girdenis, A. Vasiliauskas, K. Jonauskas, H. Beniušis, L. Ročys, L. Bieliauskas, D. Rimkus.

Pirmenybes suorganizavo Kretingos rajono stalo teniso klubas, vadovaujamas Vytauto Ročio.

Asmeninėse pirmenybėse žaidėjai pagal pajėgumą buvo suskirstyti į tris pogrupius po 4–5 tenisininkus. Iš pogrupių į finalinį šešetą išėjo po du geriausiai sužaidusius tenisininkus. Į jį pateko: Kazys Stankus, Antanas Joskaudas, Robertas Bertašius, Žilvinas Narvilas, Vytautas Ročys, Karolis Jonauskas.

Finaliniame šešete geriausiai pasirodė Vytautas Ročys – surinkęs daugiausiai taškų jis iškovojo rajono čempiono titulą. Antrą vietą iškovojo Antanas Joskaudas, trečias – Kazys Stankus, ketvirtas – Karolis Jonauskas, penktas – Robertas Bertašius, šeštas – Žilvinas Narvilas. Asmeninių pirmenybių paguodos turnyrą laimėjo Aleksandras Girdenis. Vyriausio žaidėjo prizas atiteko Aloyzui Vasiliauskui.

Dėl dvejetų nugalėtojų vardų kovojo 5 poros. Jos žaidė rato sistema. Sužaidus visus susitikimus pirmą vietą iškovojo Kazio Stankaus-Roberto Bertašiaus pora, nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo. Antri – Vytautas Ročys-Aloyzas Rumbutis, treti – Žilvinas Narvilas-Karolis Jonauskas, ketvirti – Aloyzas Vasiliauskas-Aleksandras Girdenis, penkti – Antanas Joskaudas-Henrikas Beniušis. Tenisininkai buvo apdovanoti medaliais ir prizais.