Pajūrio naujienos
Help
2023 Kovas
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar šiuolaikiškai atnaujintoje Vilniaus gatvėje tiktų atstatyti senąsias medžio skulptūras?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Gruodis – mėnuo, kai kavinės, barai ir restoranai sukrunta ruoštis gražiausioms metų šventėms. Ne išimtis ir Birutės gatvėje Kretingos centre įsikūręs „Vienaragio malūnas“, šventiškai pasipuošęs, jaukų židinį užkūręs, klientams žadantis ir gardaus maisto, ir nuotaikingą naujametinę programą.

Ir tai tikrai ne visi pasiūlymai šventiniu laikotarpiu. Internetinėje šio restorano parduotuvėje www.vienaragiomalunas.lt/maistas-i-namus-kretinga iki gruodžio 22 d. 18 val. galima užsisakyti 12-a tiek tradicinių, tiek kitų šalių virtuvės patiekalų, puikiai tinkančių šventiniam Kūčių stalui – vakarienė kainuos 75 eurus, o paruošto maisto sočiai užteks dviem ir daugiau žmonių. Kalėdų stalui siūloma užsisakyti įvairiausių salotų, mišrainių, mėsos asorti, iškart kepti paruoštą kukurūzinį viščiuką ir kt. Šviežiai paruoštus patiekalus bus kviečiama atsiimti gruodžio 24 d. nuo 11 iki 14 valandos. Norintiems pasiteirauti informacija teikiama tel. 8 620 56555.

„Vienaragio malūno“ įprastas darbo laikas žiemą nuo 11 iki 20 valandos, o užsakomų renginių, švenčių metu yra derinamas su klientu. Tačiau per Kūčias ir Kalėdų pirmąją dieną restoranas nedirbs.

„Užtat kretingiškius ir mūsų miesto svečius kviečiame trankiai sutikti Naujuosius metus! Vietos sparčiai tirpsta, tad suskubkite rezervuoti. Įskaičiavus šventinę vakarienę, taurę putojančio vyno ir puikią muzikinę programą, kurią atliks svečiai iš sostinės – projekto „Lietuvos balsas“ dalyvis, vedėjas ir atlikėjas Rolandas Rutkauskas bei saksofono virtuozas Tomas Želvys, – kaina asmeniui bus nuo 75 eurų“, – teigė restorano vadovė Jurgita.

Istoriniame vandens malūne, Dvaro inventoriuje paminėtame 1771-aisiais, veikiantis restoranas populiarus tapo ne tik tarp vietinių, – jį kaskart atranda vis daugiau į Kretingą iš svetur atvykstančių turistų. Kas žmones čia traukia? Pasak restorano vadovės, – ypatinga aplinka, didžiulis kiemas su terasomis, šiltuoju metų laiku žaliuojančia, o žiemą puriu sniegu apsigaubusia augmenija, pastato architektūra. Viduje – erdvės darbo renginiams, jaukios salės asmeninėms šventėms bei uždaros menės mėgstantiems privatumą. Tačiau, anot Jurgitos, vien išorinio grožio nepakanka – visa aptarnaujanti komanda dirba taip, kad įtiktų ir labai įnoringam klientui. Tik taip restoranas išlaiko gerą vardą.

„Mes labai stengiamės, kad mūsų restorano virtuvės maistas būtų ne tik gardus, bet ir skoningai patiektas“, – sakė Jurgita. Jeigu jos kas paklaustų, kokį išskirtinį desertą išrinktų pati savo svečiams, neabejotų: firminį restorano „Vienaragio malūnas“ šokoladinį skanėstą! „Todėl, kad tie, kurie paragauja, – visada pagiria“, – atviravo pašnekovė.

Restoranas „Vienaragio malūnas“ dirba 7 dienas per savaitę. Daugelis kretingiškių čia atvyksta ir papietauti – porcijos didelės, maistas skanus ir nebrangus. Dienos pietų kompleksą darbo dienomis iki 14 val. galima užsisakyti ir į namus, ir į biurus – atveža restorano darbuotojai. Maistą užsakančiųjų restoranas laukia visomis savaitės dienomis iki 18 val., patiekalus siūloma rinktis iš tradicinio restorano meniu.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas