Pajūrio naujienos
Help
2023 Kovas
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar šiuolaikiškai atnaujintoje Vilniaus gatvėje tiktų atstatyti senąsias medžio skulptūras?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Bendrovės „Kretingos šilumos tinklai“ vadovas Dainius Budrys (kairėje) ir Klaipėdos universiteto rektorius Artūras Razbadauskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Klaipėdos universiteto (KU) ir bendrovės „Kretingos šilumos tinklai“ vadovai rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas ir direktorius Dainius Budrys pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Jos tikslas – skatinti glaudesnius ryšius ir informacijos mainus. Abipusiai interesai – jaunimą pritraukti studijoms, o po jų – karjerai regiono įmonėje.

Prieš keletą mėnesių bendrovės „Kretingos šilumos tinklai“ vadovu tapęs Dainius Budrys – KU alumnas, čia studijavęs ekonomiką ir verslo vadybą. Vadovo teigimu, jam svarbūs ne tik technologiniai įmonės procesai, jų priežiūra, modernizavimas, bet ir įmonės vadybos kultūra, pokyčiai šioje srityje, jaunų talentų pritraukimas.

KU rektoriaus žodžiais, universitetas gali ir geba parengti aukštos kvalifikacijos specialistus. Tam pakanka ir infrastruktūros, ir kompetencijų, juolab kad, būdamas EU-CONEXUS aljanso partneris, universitetas gali pasitelkti kitų Europos universitetų partnerių patirtis. Problema – mažėjantis studijuojančiųjų skaičius.

„Jaunų specialistų rengimas – iššūkis visiems. Dabar realijos tokios, kad žmogų darbo vietai reikia pradėti rengti nuo mokyklos, motyvuoti, skatinti patriotiškumą, kad po studijų jis norėtų grįžti į gimtuosius kraštus, čia dirbti ir kurti gyvenimą“, – sakė KU vadovas.

Pasirašytoje bendradarbiavimo sutartyje aptartos abiem pusėms aktualių renginių organizavimo, mokslinių tyrimų, šilumos energijos gamintojams aktualios problematikos nagrinėjimo studentų baigiamuosiuose darbuose galimybės. Įmonė įsipareigojo suteikti vietų studentų praktikai.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas