Pajūrio naujienos
Help
2023 Kovas
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar šiuolaikiškai atnaujintoje Vilniaus gatvėje tiktų atstatyti senąsias medžio skulptūras?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Sparčiai atsinaujinimo ir plėtros planus vykdantis prekybos tinklas „Iki“ artėjant šventėms Kretingoje atidarė dar vieną naują šiuolaikišką parduotuvę. Trečiadienį, gruodžio 14-ąją, parduotuvė duris atvėrė Šventosios g. 54. Investicijos jai įrengti siekė beveik 0,8 mln. Eur.

„Naujas parduotuves atidarome ten, kur jos yra laukiamos pirkėjų. Atsižvelgiame į klientų lūkesčius, įpročius ir siekiame, kad apsipirkimo patirtis jiems būtų lengva, patogi. Pagal tai kruopščiai formuojame išdėstymą ir asortimentą. Šioje parduotuvėje pasirūpinome, kad būtų gausu pasirinkti šviežių vaisių ir daržovių, kokybiška šviežia mėsa ir žuvimi, taip pat per šventes – itin aktualiais kulinarijos ir konditerijos skyriais“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Nauja „Iki“ parduotuvė – jau trečioji Kretingoje. Ji bus patogi pasiekti tiek miesto, rajono gyventojams, tiek vykstantiems pakeliui į Palangą ar iš jos.

1 tūkst. 210 kv. m prekybiniame plote įrengti erdvūs šviežių vaisių ir daržovių, sveriamos mėsos ir karštų jos gaminių, šviežios žuvies ant ledo, pieno, konditerijos, duonos skyriai. Pastarajame siūloma ne mažiau kaip tris kartus per dieną kepamos duonos ir bandelių.

Naujojoje parduotuvėje Kretingoje įrengtos 6 savitarnos kasos „IKI Bitutė“. Taip pat čia veikia ir 3 paprastos kasos.

Parduotuvėje buvo įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas, tvaresnė šaldymo įranga. Prekybos tinklo duomenimis, įdiegus LED apšvietimą, vienoje parduotuvėje sutaupoma maždaug 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Pakeitus LED apšvietimą ir įdiegus išmaniąją pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O atnaujinus šaldymo įrangą į modernesnę ir tvaresnę, energijos suvartojimas sumažėja beveik perpus.

Naujoji parduotuvė bus atvira kasdien nuo 8 val. iki 22 val., tačiau šventiniu laikotarpiu jos darbo laikas keisis. Gruodžio 24-ąją, Kūčių dieną, parduotuvė dirbs trumpiau – nuo 8 iki 20 val. Pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, kaip ir kitos tinklo parduotuvės, „IKI Kretinga Akmenos“ nedirbs, o gruodžio 26-ąją dirbs nuo 9 iki 20 val.

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, „Iki“ parduotuvės dirbs nuo numatytos darbo pradžios iki 20 val., o pirmąją Naujųjų metų dieną, sausio 1 d. – nuo 10 val. iki 18 val.

Prekybos tinklą „Iki“ šiuo metu sudaro 237 parduotuvės, kulinarijos gamybos centras ir 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę su „Iki“ prekės ženklu. Tai pirmoji tokia parduotuvė Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.

„Iki“ prekybos tinklo informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas