Pajūrio naujienos
Help
2023 Kovas
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar šiuolaikiškai atnaujintoje Vilniaus gatvėje tiktų atstatyti senąsias medžio skulptūras?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kaip vaduojatės iš sniego?

  • Gatvės interviu
  • 2022-12-16

Aldona BŪTIENĖ:

– Gyvenu daugiabutyje, kaimynai tai vieni, tai kiti prasikasam taką. Džiaukimės, kad tokia graži žiema! Mašina tokiom sąlygom mes, pensininkai, nevažiuojam, nebent labai prireiktų, o nuo namų ateiti iki miesto centro netoli. Slidoki šaligatviai, tai tiesa, bet reikia suprasti ir komunalininkus: dabar jiems darbo daug.

Laima VISKONTIENĖ:

– „Vaduotis“ iš sniego padeda ir sūnus Aidas, ir visuomet paslaugus kaimynas Kazys Taučius. O ir aš pati, atsikėlusi anksčiau iš ryto, prasivalau takus, dar atskirai – plotelį, kad kieme galėčiau paberti trupinių paukščiams. Smagu, kai jų suskrenda tiek daug. Į darbą ir iš darbo vaikštau pėsčiomis, turiu progą mėgautis žiema.

Antanas VITKAUSKAS:

– Oi, daug sniego šiemet... Tik, kaip sakau, nėra padėties be išeities – imi kastuvą ir dirbi. Iš miesto sniego sankaupas, per kurias kai kuriose vietose perlipti sunkoka, galėtų išvežti kur nors į laukus. Aš pastebiu, kad mano kaimynai sniegą krauna į krūvas šiltnamiuose. Ištirps ir pavasarį bus labai gera nemokama trąša daržovėms.

Vilma VALUŽIENĖ:

– Kur dedu sniegą? Kasu ir metu ant daržų, kraunu į šiltnamį prie namo. Šįryt su kastuvu padirbėjau ir iš Dupulčių, kur gyvenu, į Kretingą automobiliu atvažiavau kuo puikiausiai. Tokia tikra žiema negalim skųstis. Kai lauke balta, nuo sniego šviesu, oras grynas, – ir žmonių nuotaikos visai kitokios.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas