„7bet-NKL“ naujienos

• 2022-12-13

Toliau tęsiasi reguliariojo sezono kovos. Kretingos komandos šią savaitę laukė trejos rungtynės, buvo sužaistos ir pirmosios rungtynės Rietave, kurio sporto salė kol kas laikoma Kretingos namų arena. Kretingiškiai per tris susitikimus iškovojo vieną pergalę, o Palangos komanda pralaimėjo abejas šios savaitės rungtynes.

Gruodžio 6 d. „Kretinga-VR Servisas“ Rietave 69:86 (17:21; 15:16; 21:33; 16:16) turėjo pripažinti Šakių „Vyčio-VDU“ (12 pergalių, 5 pralaimėjimai) komandos pranašumą. Pirma rungtynių pusė klostėsi apylygiai, po jos 32:37 pirmavo varžovai. Rungtynių lūžiu tapo III kėlinys, jo metu Šakių komanda susikrovė 17 taškų persvarą (30 min. 53:70), o IV kėlinį kretingiškiams nė karto nepavyko sumažinti jo iki vienženklio.

„Kretinga-VR Servisas“: Maksym Lutsenko (3/6 tritaškiai) – 16, Raidas Nacius (5/7 dvitaškiai) – 15, Martynas Mažeika (4 rez. perdavimai) – 13, Rytis Zabita (4/8 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių) – 9, Edgaras Danys – 6, Valerij Anisimov – 5, Modestas Jurkaitis (5 rez. perdavimai) – 3, Oleksandr Misiats – 2, Mantvydas Žukauskas.

Gruodžio 8 d. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 86:56 (28:16; 28:17; 18:14; 12:9) nesunkiai susitvarkė su Vilkaviškio „Perlo“ (7 pergalės, 12 pralaimėjimų) komanda. Kretingiškiai puikiai pradėjo rungtynes ir jau po dviejų kėlinių susikrovė 23 taškų persvarą (20 min. 56:33). Po pertraukos Kretingos komanda tęsė savo dominavimą ir III kėlinio pabaigoje skirtumas pasiekė rekordinę 32 taškų ribą – 69:37.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika (5/5 dvitaškiai, 6/8 baudos, 5 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 25 naud. balai) – 19, Rytis Zabita (7/8 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai, 25 naud. balai) – 17, Maksym Lutsenko (5/9 dvitaškiai) – 13, Edgaras Danys (3/5 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 17 naud. balų) – 11, Valerij Anisimov – 8, Oleksandr Misiats ir Mantvydas Žukauskas – po 6, Raidas Nacius (5 atk. kamuoliai, 11 naud. balų) – 4, Modestas Jurkaitis – 2.

Gruodžio 10 d. kretingiškiai dar kartą išvykoje 80:86 (20:24; 22:19; 22:17; 16:26) nusileido Joniškio „Delikateso“ (8 pergalės, 11 pralaimėjimų) komandai. II kėlinį šeimininkai turėjo 11 taškų persvarą, bet kretingiškiai surengė sėkmingą žaidimą ir po M. Mažeikos taiklių baudos metimų perėmė iniciatyvą (18 min. 40:39). Po pertraukos nė vienai komandai nepavyko nutolti, tad rungtynių baigtis sprendėsi IV kėlinį, likus žaisti 23 sek. kretingiškiai po to paties M. Mažeikos dvitaškio sušvelnino skirtumą iki 4 taškų (80:84), varžovai sumetė baudas, o M. Lutsenko ir O. Misiats tolimi metimai tikslo nepasiekė ir teko pripažinti varžovų pranašumą. Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ su 7 pergalėmis ir 12 pralaimėjimų šiuo metu užima IX turnyrinės lentelės vietą. Kretingos „Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika (5/6 dvitaškiai, 10/11 baudos, 5 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai, 35 naud. balai) – 26, Rytis Zabita (6/12 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių) – 12, Maksym Lutsenko – 10, Mantvydas Žu

Gruodžio 8 d. Palangos „Kuršiai“ išvykoje 80:91 (24:22; 16:23; 25:23; 15:23) pralaimėjo prieš Vilniaus „Steko“ (9 pergalės, 10 pralaimėjimų) komandą. Šiose rungtynėse sostinės komanda III kėlinį susikrovė 13 taškų pranašumą (29 min. 53:66), tačiau „Kuršiai“ sėkmingai sužaidė 2 min. ir prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė 3 taškai (62:65). Vis dėlto baigiantis IV kėliniui „Steko“ komanda vėl nutolo dviženkliu skirtumu ir iškovojo pergalę.

Palangos „Kuršiai“: Tadas Kymantas (4/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai) – 19, Zacaree Owens’as (3/8 tritaškiai, 3 per. kamuoliai) – 15, Justin’as Young’as (5/5 dvitaškiai, 4 rez. perdavimai) – 11, Martynas Pocevičius ir Danilo Sokolenko (2/3 tritaškiai) – po 9, Tadas Kararinas (7 atk. kamuoliai) – 7, Tadas Budrys – 6, Mantas Litvinas – 4.

Gruodžio 10 d. „Kuršiai“ namuose 77:81 (12:21; 16:21; 20:25; 29:14) nusileido prieš Kauno rajono „Atletą“ (7 pergalės, 12 pralaimėjimų). Palangiškiai visas rungtynes buvo besivejančiųjų vaidmenyje, prasidėjus IV kėliniui svečiai pirmavo 48:69, bet „Kuršiai“ pradėjo pataikyti iš toli, suaktyvino gynybą, vertė varžovus klysti ir, baigiantis rungtynėms pavijo varžovus iki 1 taško – 75:76. Per likusį laiką varžovai sumetė 5 baudas iš šešių, o šeimininkai į tai atsakė tik Z. Owens’o dvitaškiu likus 2 sek. iki rungtynių pabaigos ir galiausiai teko pripažinti varžovų pranašumą. „Kuršiai“ su 7 pergalėmis ir 13 pralaimėjimų nukrito jau į XII turnyrinės lentelės vietą.

Palangos „Kuršiai“: Zacaree Owens’as – 15, Justin’as Young’as (4/7 dvitaškiai) – 13, Martynas Pocevičius (6 rez. perdavimai) – 9, Ernestas Jaškus ir Tadas Kymantas (4 rez. perdavimai) – po 8, Mantas Litvinas – 5, Tadas Budys (6 min. 5 pražangos).

Gruodžio 15 d. 18.30 val. Palangos „Kuršiai“ namuose priims Kretingos „Kretingą-VR Servisą“, gruodžio 17 d. kretingiškiai susitiks su Kauno rajono „Atletu“, o Palangos „Kuršių“ laukia išvykos rungtynės su lygos lyderiais Telšių „Telšiais“ (17 pergalių, 3 pralaimėjimai). Po šio savaitgalio susitikimų komandos sezoną pratęs jau kitais metais.