Pasibaigė I etapo susitikimai. Pirmose rungtynėse žaidė SK „Grafas“ ir „Slėnio“ futbolininkai. Šių komandų rungtynės jau nieko nelėmė. SK „Grafas“ ekipa jau buvo užsitikrinusi vietą didžiajame finale, o „Slėnis“ liko už finalo borto. Tad abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui negu gynybai. Pirmą kėlinį dar vyko apylygė kova. Pirmieji įvartį pelnė rungtynių favoritai, bet „Slėnis“ atsakė dviem įvarčiais ir pirmavo 2:1. Neliko skoloje ir SK „Grafas“. Iki kėlinio pabaigos jis pelnė 4 „sausus“ įvarčius ir poilsin išėjo pirmaudamas 5:2. Antrą kėlinį SK „Grafas“ futbolininkai dar labiau įsismagino ir rungtynes baigė triuškinamu rezultatu 11:4. Po šios pergalės SK „Grafas“ iškovojo 10-ą tašką ir dar labiau sustiprino savo I v. poziciją. „Slėnio“ komanda su 1 tšk. liko V v.

Visai kitokia situacija laukė varžovų antrose rungtynėse tarp „Topolių“ ir „Danės perlo“. „Topolių“ komandos sąskaitoje buvo 5 taškai, kaip ir „Aston Villa“, kuri jau buvo pabaigusi I etapo kovas. „Danės perlas“ buvo iškovoję 3 taškus ir pergalės atveju galėjo pakilti į II v. ir įgyti teisę kovoti didžiajame finale. „Topolių“ komandai pakako lygiųjų. Tad laukė įtemptos ir įdomios rungtynės. Abi komandos didelį dėmesį skyrė gynybai. Tad pirmasis įvartis krito tik 19-ą min. Nerijus Šliogeris išvedė „Danės perlo“ ekipą pirmyn – 1:0. Vis dėlto baigiantis kėliniui 23-ią min. Darius Žindulis išlygino rezultatą – 1:1. Tokiu kukliu rezultatu baigėsi I kėl. Antrą kėlinį geriau pradėjo „Topolių“ futbolininkai. Jie 28-ą ir 36-ą min. pelnė du įvarčius ir pirmavo 3:1. Tačiau varžovai nebuvo linkę lengvai pasiduoti ir jau 37-ą min. sušvelnino rezultatą iki 2:3. Situacija tapo dar labiau įtempta. 44-ą min. po gražios atakos „Danės perlas“ išlygino rezultatą – 3:3. Likus žaisti 6 min. „Topoliai“ stengėsi išlaikyti esamą rezultatą, o „Danės perlas“ – įmušti dar vieną – lemiamą – įvartį. Sėkmė lydėjo „Topolių“ futbolininkus, kurie išsaugojo lygų rezultatą. „Topolių“ komanda surinko 6 tšk. ir liko antroje vietoje. „Perlas“ liko ketvirtas – 4 taškai. Tad didžiajame finale susikaus SK „Grafas“ ir „Topoliai“, kurie pirmame etape sužaidė lygiomis 6:6. Mažajame finale kovos „Aston Villa“ ir „Danės perlas“. Pirmą etapą pajėgesnė buvo „Aston Villa“ ekipa, laimėjusi 9:2. Paaštrėjo kova dėl rezultatyviausio žaidėjo pozicijos. Po 7 įvarčius yra įmušę Irmantas Medutis (SK „Grafas“) ir Kazimieras Gnedojus („Topliai“), 6 įvarčius pelnė Mindaugas Alksnys iš SK „Grafas“ komandos.

Rungtynių statistika: „Slėnis“ – SK „Grafas“ – 4:11 (2:5; Juozas Macys – 2, Alfredas Kairys – 1; Raimondas Alseika – 5, Mindaugas Alksnys – 3, Ričardas Garjonis, Marius Simėnas, Gintautas Pazdrazdis – po 1); „Danės perlas“ – „Topoliai“ – 3:3 (1:1; Nerijus Šliogeris, Remigijus Venckus, Ramūnas Šiuipys – po 1; Darius Žindulis, Kazimieras Gnedojus, Marius Ruginis – po 1).