Pajūrio naujienos
Help
2023 Kovas
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar šiuolaikiškai atnaujintoje Vilniaus gatvėje tiktų atstatyti senąsias medžio skulptūras?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Liudas VEČERSKIS:

– Viskas turi būti proto ribose. Truputį išleisti šventėms tikrai gali. Šiais metais mieste Savivaldybė papuošė natūralią eglę, kitaip negu Vilniuje, manau, kad ten paišlaidauta per daug. Pats Kalėdoms niekada neišleidžiu daug, todėl šie metai niekuo nesiskirs nuo ankstesnių. Šventinių blizgučių ir puošmenų man nereikia, gali jų ir nebūti. Nors kartais ateiti į miestą ir pasižvalgyti man visai smagu.

Virginijus PETKEVIČIUS:

– Taškytis pinigais nereikėtų, tačiau per daug taupyti irgi. Šiais metais, manau, mūsų eglė kukli, graži, nieko čia per daug nepritaupysi. Išgyvenu artimo žmogaus netektį, todėl per daug Kalėdų nešvęsiu, eglės nepuošiu. Man smagu, kad ir Vydmantai, iš kur aš esu, yra puošiami. Tikrai neskaičiuoju, kiek seniūnija viskam išleidžia. Reikia tai reikia. Reikia keliams, kitiems dalykams, taip pat ir šventėms.

Neringa MIKALOČIENĖ:

– Manau, kad taupyti tam, kas pakelia nuotaiką ir suteikia džiaugsmo žmonėms, tikrai nereikia. Miestas be papuošimų, šventinių renginių būtų niūrus. Pati šiais metais tiek Kalėdų dovanoms, tiek pačioms šventėms, manau, išleisiu tiek pat, kiek ir kiekvienais metais.

Jonas ELIKAS:

– Šiek tiek reikėtų taupyti dėl solidarumo, tačiau ir šiais sunkiais laikais šventes reikia paminėti. Nemanau, kad reikėtų mažiau išleisti tiek papuošimams, tiek eglei, tiek Kalėdinėms šventėms bendruomenėse, nes tai skatina bendruomeniškumą. Viskas turi būti su saiku, taip pat ir taupymas, taigi visur žmonėms apšvietimo neišjungsi.

Kalbino Edita KALNIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas